Злата Огневич розповіла, як «шліфує» фігуру

09.12.2018 20:05 0

Злата Огневич розповіла, як «шліфує» фігуру

Популярна вокалістка Злата Огневич має ідеальну фігуру. Зірка підтримує стрункі форми виснажливими заняттями у спортзалі.
Про це пише СобКор.
Свої тренування артистка часто показує в мережі.
«Сьогодні зранку було 54,2 кг. Я засмутилася і сідаю на передноворічну дієту, тому що 54 для мене це багато. Мені треба 52», – зазначила Злата Огневич.
Окрім цього, артистка відверто розповіла про своє харчування.
Читайте також: Злата Огневич поделилась рецептом стройности
За словами Злати Огневич, вона відмовилась від молочних продуктів та вже 2 роки не їсть м'ясо. Натомість у її раціоні є риба.
"Скажу головне, що я не їм жодних молочних продуктів. Дівчата дивляться на мене з недовірою, тому що думають, що без цього не можна жити.
Але правда, спробуйте, хоча б два-три місяці не поїсти жодних молочних продуктів. Вага йде і ви будете мати дуже гарний вигляд. Перший місяць у мене просто була ломка і я не розуміла, що мені їсти. Але я знайшла веганські продукти, смачні страви", – розповіла Злата Огневич.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Каталог качественных джинсов для женщин Сообщество предпринимателей Club 100 — путь развития Разнообразные туры в Карпаты от туроператора Bomba tour Аксессуары для IPhone и IPad Кухонные столы из натурального дерева

Последние новости