Глава ВМС України заявив, що готовий сісти у російську в'язницю

06.12.2018 10:46 0

Глава ВМС України заявив, що готовий сісти у російську в'язницю

Раніше він повідомляв, що Україна проситиме турецьку владу закрити протоку Босфор для російських суден.
Командувач військово-морськими силами України Ігор Воронченко заявив, що готовий відправитися у російську в'язницю, якщо Владімір Путін відпустить затриманих у Керченській протоці українських моряків. Про це він заявив в інтерв'ю газеті Bild, пише daily-news.com.ua у четвер, 6 грудня.
У мене розривається серце, коли я бачу своїх солдатів, яких протизаконно утримують в Росії, - заявив глава ВМС України.
У той же час адмірал на відміну від президента України Петра Порошенко не вважає, що військові кораблі НАТО змогли б допомогти країні в Азовському морі.
Існує угода від 2003 року, за якою будь-якому військовому судну для заходу в Азовське море необхідний дозвіл і від України, і від Росії. Це означає, що навіть якби Україна хотіла, Росія б цього не дозволила, - підкреслив Воронченко.
Читайте також: На захоплених РФ суднах були офіцери СБУ
Утім, він закликав НАТО збільшити свою присутність в Чорному морі. Раніше на конференції з питань морської безпеки Воронченко повідомив, що Україна проситиме турецьку владу закрити протоку Босфор для російських суден через агресію Росії в Чорному і Азовському морях.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Кондиционеры по низким ценам Лучший юрист по арбитражным делам в Москве Заказ товаров из Америки Спланируйте свой отдых с компанией «Веселый Турист» Творческий летний лагерь для детей и подростков

Последние новости