Вчені дали невтішні прогнози щодо майбутнього Землі

05.12.2018 2:30 0

Вчені дали невтішні прогнози щодо майбутнього Землі

Парниковий ефект може привести до величезних озонових дірок і встановленні на нашій планеті температури, занадто високою для існування чогось живого, як це раніше стало з Венерою.
Вчені NASA розповіли, що теорія Стівена Хокінга про те, що через 200 - 500 років Земля перетвориться на Венеру, може виявитися правдою. Про це пише daily-news.com.ua
Справа в тому, що чотири мільярди років тому сусідка Блакитної планети мала всі умови для життя. На ній була вода і нормальні кліматичні умови. На Венері навіть існували рослини, і незабаром могли з'явитися перші тварини. Але цього так і не відбулося через те, що в атмосфері Венери з'явилися величезні озонові діри. Зараз температура на поверхні сусідньої планети перевищує 470 градусів за Цельсієм. Співробітник NASA Еллен Стофан вважає, що Венера є попередженням для Землі, адже найближчим часом наша планета дійсно може повторити сумну долю сусідки.
Читайте також: Вчені: Інопланетяни застосовують енергетичну зброю
Через парниковий ефект на Землі починає танути вічна мерзлота, це призводить до надмірного викиду вуглекислого газу в атмосферу і утворення кислотних хмар. Вчені NASA стверджують, що парниковий ефект загрожує всьому живому на нашій планеті, і якщо нічого не змінювати, то Земля стане другою Венерою.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Зимние женские головные уборы Ультразвукова діагностика у місті Львів Где покупать качественные бочковозы? Системный интегратор SolidHome Скважинные насосы для водоснабжения в доме

Последние новости