Українець тримає вдома півтори тисячі павуків-птахоїдів

03.12.2018 8:15 3

Українець тримає вдома півтори тисячі павуків-птахоїдів

28-річний Сергій Височанський за вісім років зібрав колекцію із півтори тисячі павуків-птахоїдів.
Про це пише СобКор.
Усі вони живуть в одній з кімнат його квартири, яка більшість часу зачинена на замок.
"У мене — лише велетенські павуки, — пояснює. — Найменший — як сірникова коробка, а найбільший — 25 сантиметрів завдовжки. Всі отруйні.
До речі, якось заходжу до кімнати, відкриваю пластиковий контейнер. І раптом один павук у мене на голові, інший на плечі. Розумію, що нервувати не можна. На щастя, обійшлося без наслідків".
Пластикові контейнери, термошафа для підтримання температурного режиму, тераріуми для кормових комах — тарганів, паличників, борошняних черв’яків, — такий вигляд має кімната з павуками.
Навіщо Сергію все це, спитаєте? Молодий колекціонер каже, що павуки приносять йому чималі прибутки.
Читайте також: Українець придумав незвичайний спосіб економити на бензині
"До мене звертаються люди з різних країн, які цікавлять розведенням павуків, — каже Сергій. — Хтось за консультацією, хтось — за живим товаром. Ціни на моїх птахоїдів різні - від 50 до 5000 гривень за особину. Рідкісні види — дорожчі. За кокон з павучатами можна вторгувати до ста доларів. Іноді продам декілька штук і можу протягом місяця спокійнісінько жити без зарплати.
А ще я продаю опудала зі шкіри після линьки. Підсушую її — і в рамочку".
Утримувати павуків, каже власник, нескладно. Сергій витрачає гроші лише на пластикову тару та кокосову стружку для підстилки. Кормових комах розводить у домашніх умовах. У копієчку влітає лише електроенергія.
"Павуки люблять тепло, — веде далі Сергій. — Оптимальна температура для більшості — 25 градусів, для деревних — плюс 27. Якщо хочу пришвидшити процес линьки, трішки підвищую температуру та вогкість.
До слова, павуки можуть жити без їжі навіть місяць, а деякі види — і півроку".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Электробезопасность системы – автоматы защиты и устройства защитного отключения Ігрові апарати для кожного Пульт дистанционного управления для спутникового и кабельного телевидения Интернет магазин комплектующих для ноутбука Квартира с паркетным полом

Последние новости