Українець тримає вдома півтори тисячі павуків-птахоїдів

03.12.2018 8:15 3

Українець тримає вдома півтори тисячі павуків-птахоїдів

28-річний Сергій Височанський за вісім років зібрав колекцію із півтори тисячі павуків-птахоїдів.
Про це пише СобКор.
Усі вони живуть в одній з кімнат його квартири, яка більшість часу зачинена на замок.
"У мене — лише велетенські павуки, — пояснює. — Найменший — як сірникова коробка, а найбільший — 25 сантиметрів завдовжки. Всі отруйні.
До речі, якось заходжу до кімнати, відкриваю пластиковий контейнер. І раптом один павук у мене на голові, інший на плечі. Розумію, що нервувати не можна. На щастя, обійшлося без наслідків".
Пластикові контейнери, термошафа для підтримання температурного режиму, тераріуми для кормових комах — тарганів, паличників, борошняних черв’яків, — такий вигляд має кімната з павуками.
Навіщо Сергію все це, спитаєте? Молодий колекціонер каже, що павуки приносять йому чималі прибутки.
Читайте також: Українець придумав незвичайний спосіб економити на бензині
"До мене звертаються люди з різних країн, які цікавлять розведенням павуків, — каже Сергій. — Хтось за консультацією, хтось — за живим товаром. Ціни на моїх птахоїдів різні - від 50 до 5000 гривень за особину. Рідкісні види — дорожчі. За кокон з павучатами можна вторгувати до ста доларів. Іноді продам декілька штук і можу протягом місяця спокійнісінько жити без зарплати.
А ще я продаю опудала зі шкіри після линьки. Підсушую її — і в рамочку".
Утримувати павуків, каже власник, нескладно. Сергій витрачає гроші лише на пластикову тару та кокосову стружку для підстилки. Кормових комах розводить у домашніх умовах. У копієчку влітає лише електроенергія.
"Павуки люблять тепло, — веде далі Сергій. — Оптимальна температура для більшості — 25 градусів, для деревних — плюс 27. Якщо хочу пришвидшити процес линьки, трішки підвищую температуру та вогкість.
До слова, павуки можуть жити без їжі навіть місяць, а деякі види — і півроку".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Важные аксессуары для ванной комнаты Балансиры для зимней рыбалки Встраиваемые холодильники Bosch по доступной цене Медицинские препараты по доступной цене Курсы инструктора по Pole Dance

Последние новости