• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Вчені назвали продукти, які можуть понизити сексуальність

21.11.2018 10:56 0

Вчені назвали продукти, які можуть понизити сексуальність

Вчені назвали 7 продуктів, здатних не тільки знизити, але і зовсім вбити на деякий час статевий потяг.
При вживанні їх в їжу в організмі зменшується тестостерон, що і призводить до зникнення лібідо, пише видання daily-news.com.ua
Продукти харчування в процесі метаболізму постачають людину енергією, тому їжа безпосередньо пов'язана з «сексуальним» настроєм і можливостями. Багато хто знає про продукти, здатних знизити статевий потяг, але не всі можуть повідомити їх назви. Фахівці для МедікФорума розповіли, що в разі планів на романтичне побачення краще виключити з раціону 7 компонентів.
1. соесодержащие продукти. У сої є фітоестроген, аналогічний за своєю структурою до жіночого гормону естрогену, а це загрожує зниженням рівня тестостерону.
2. Бобові. Ефект від вживання їх у великих кількостях дорівнює такому сої.
3. Цукор. Його слід споживати в міру, тому що більша доза сахарози призведе до стрибка в крові інсуліну і, як наслідок, до зниження тестостерону.
4. солоність і копченості, жирна їжа. Їх негативний вплив на роботу серця і судин важко переоцінити. Денна норма солі в день становить до 5 грам.
5. Кофеїн. Тестостерон притупляється як при вживанні кави, так і енергетичних напоїв.
6. Продукти з харчовими дріжджами. Випічка, квас, пиво - від них слід відмовитися перед і під час романтичного вечора.
Читайте також: Лікарі назвали фактор, який може спричинити появу ранніх зморшок
7. Алкоголь. Потрапляючи в організм, він вражає всі його системи. Що стосується даної теми, споживання спиртного призводить до зменшення інтенсивності постачання статевих органів кров'ю, а ЦНС сигналізує про те, що пора йти спати. Вчені рекомендують під час побачення лише по одному келиху білого або сухого червоного вина.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Почему частотники – это выгодно? Какова их экономическая целесообразность в применении? Стильный и многофункциональный фитнес-браслет XiaomiMiBand 3 Инструменты для обеспечения внешней красоты Демо-режим, мобильная версия и другие достоинства Goxbet Работа разноробочим в Киеве

Последние новости