Медики назвали звичку, яка «вбиває» серце

20.11.2018 0:29 0

Медики назвали звичку, яка «вбиває» серце

Відмова від сніданку доведе до інфаркту або інсульту.
Відмова від сніданку може довести людину до інфаркту, інсульту або діабету. До такого несподіваного висновку прийшли експерти в області здорового харчування з Колумбійського університету в Нью-Йорку.
Про це пише видання daily-news.com.ua
За оцінками експертів, кожен четвертий дорослий чоловік регулярно відмовляється від сніданку. Однак це дуже шкідлива для здоров'я звичка, через яку люди страждають від підвищеного рівня холестерину і високого артеріального тиску. Обидва цих показника є значними факторами ризику інфарктів, інсультів та інших серцево-судинних захворювань. Пропускають сніданок люди також частіше виявляються жертвами ожиріння, вони недоотримують певні поживні речовини і хворіють на діабет.
А ось і любов до прийому їжі в пізній час доби теж небезпечна для здоров'я. Дослідження показало, що ця звичка підвищує ризик хвороб серця, інсульту і діабету. Експерти стверджують, що найбільш здорові люди зазвичай планують прийом їжі заздалегідь, дотримуються регулярного графіка з добре розрахованими інтервалами. Такі люди частіше вживають збалансовані за кількістю поживних речовин сніданки, обіди та вечері, вони рідше вдаються до допомоги різного роду перекусів, які, як правило, містять велику кількість жиру, цукру і калорій.
Читайте також: Медики назвали продукт, який може сповільнити старіння
Автори дослідження підкреслюють, що дуже важливо дотримуватися дієти, насиченою фруктами, овочами, цільнозерновими продуктами, курячим м'ясом і рибою. Необхідно обмежити прийом червоного м'яса, солоних і солодких продуктів харчування. Ну а від сніданків краще не відмовлятися — вони забезпечують нас необхідною зарядом енергії на весь день.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где покупать качественные бочковозы? Замки, двери и их ремонт Плей Фортуна казино — место для вашего досуга Ресторан Black Market – рай для гурманов Строительство бассейнов в Киевском регионе

Последние новости