Лобода похизувалася ідеальною фігурою

19.11.2018 4:26 3

Лобода похизувалася ідеальною фігурою

Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram.
Про це пише СобКор.
Нещодавно знаменитість перенесла важку операцію, але відразу після неї відправилася в тур по Німеччині. Де Світлана зараз, не зрозуміло, на її фотографіях немає геолокаціі, але вона продовжує радувати шанувальників новими фотографіями.
Так, цього разу на її сторінці з'явилося чорно-біле фото з концерту. На знімку Лобода стоїть з мікрофоном і, напевно, співає. А шанувальники отримали можливість розглянути ідеальну фігуру артистки. Вона позує в коротенькому блискучому платті з вирізом на спині, яке підкреслює всі вигини витонченої фігури співачки. І це при тому, що в 2018 році Світлана народила другу дочку Тільду.
Читайте також: Светлана Лобода сфотографировалась в прозрачном бюстгальтере
"Вот и мы расстаёмся с тобой, закрывая на сердце все двери, ты становишься снова мечтой, и моей самой главной потерей", - підписала фотографію співачка словами з своєї нової пісні "Инстадрама".
Шанувальники не залишилися байдужими і почали коментувати нову публікацію Лободи.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Красивые, удобные и практичные детские диваны в Киеве Сервис по поиску специалистов для ремонтных работ За приключениями в Австралию Как выбрать надежный хостинг Покупка качественных серверов с гарантией

Последние новости