Заворожуючі кадри нічного Києва з висоти пташиного польоту

16.11.2018 21:56 0

Заворожуючі кадри нічного Києва з висоти пташиного польоту

Що одних дратує, для інших — джерело натхнення.
Стоячи в пробці ми рідко замислюємося над тим, що є хоча б одне виправдання тому, що ми змушені даремно гаяти свій час.
А між тим, таке виправдання існує і це краса фотографій вечірнього Києва, на яких машини перетворюються в вогні, пише видання daily-news.com.ua
Фотограф Роман Барабаш та оператори Андрій Шматов і Владислав Кузнєцов застали годину пік в столиці на одній з центральних площ — площі Перемоги. У цьому місці на проспекті в будь-який час доби жвавий рух, а у вечірній час в будні трафік просто божевільний.
"У вогнях вечірнього міста люди їдуть за звичайними маршрутами і навіть не замислюються, що в тисячах лампочок таїться вся краса цієї локації. Потрібно просто зупинитися на кілька хвилин і зануритися в цю атмосферу. На жаль, люди не птахи і не можуть подивитися на місто з висоти, але ми підняли нашу "пташку" в повітря, щоб відкрити завісу краси площі Перемоги ".
Читайте також: У Дніпрі таксисти, захищаючи свого колегу, оточили автовокзал
Пропонуємо і вам поглянути на дорожні пробки в Києві під іншим кутом.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Обои-фрески помогут создать в квартире атмосферу старинного замка Каталог лучших предложений для создания отопительной системы Чистота в доме залог здоровья Собственный дизайн картин на холсте Играть на гривны — в каких валютах более выгодно делать ставки?

Последние новости