Дочка Мадонни вийшла в світ прозорій сукні

06.11.2018 19:47 3

Дочка Мадонни вийшла в світ прозорій сукні

22-річна дочка Мадонни - Лурдес Леон - вразила сміливим чином і нарядом на церемонії вручення однієї з премій в області індустрії моди, що відбулася в Нью-Йорку.
Про це пише daily-news.com.ua
Лурдес, чиїм батьком є ​​кубинський актор, танцюрист і фітнес-тренер Карлос Леон, постала на публіці в білому прозорій сукні, а наряд дівчини доповнювали білі сандалі і сумка зі зміїної шкіри. Під стать поряд був і макіяж.
14 жовтня на день народження Лурдес Мадонна зробив своєї дочки незвичайний подарунок. Співачка опублікувала кілька фотографій дочки в Instagram, підписавши їх досить красномовно: «світло мого життя».
Читайте також: "Мати драконів" та її новий бойфренд вперше з'явились на публіці
Крім Лурдес, у Мадонни ще кілька дітей: син Рокко від шлюбу з Гаєм Річчі, а також четверо прийомних діточок з Малаві - Девід, Джеймс і дівчатка-близнята Стелла і Естер.
Дочка Мадонни вийшла в світ прозорій сукні
Дочка Мадонни вийшла в світ прозорій сукні

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Зубная паста Марвис — гарантия ослепительной улыбки Приемлемые цены на кастрюли от интернет-магазина plastic-shop.in.ua Лучшие сорта растений Преимущества алюминиевых радиаторов для дома Гепатит С отступает перед индийскими дженериками: эффективность новых терапевтических схем

Последние новости