Мешканців Черкас попросили зберігати спокій: що відбувається

06.11.2018 11:45 0

Мешканців Черкас попросили зберігати спокій: що відбувається

Буде перевірено роботу спеціальних систем оповіщення.
Навчальні сирени тривоги заради безпеки. Восьмого листопада Черкаси і частину Одеської області накриють спеціальні навчання. Про це розповіло місцеве управління цивільного захисту населення департаменту ЖКК, повідомляє daily-news.com.ua
Все — в рамках проведення тренувань цивільного захисту у разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспорудах Дніпровського каскаду.
Під час тренувань передбачають практично розгорнути збірні пункти евакуації, пункти прийому і розміщення населення. Також додають: оповіщення населення будуть здійснювати за допомогою електричних сирен, провідний і FM-радіо, телебачення, мобільного зв'язку, а також — у віддалених населених пунктах додатково задіють церковні дзвони.
Читайте також: Небезпечні наслідки необдуманого обгону показали на відео
Обласне та міське керівництво просить жителів, почувши сирену або ставши свідками практичних тренувань з евакуації, зберігати спокій і з розумінням поставитися до проведення зазначених тренувань.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Вступительный этап в безграничный мир Лучший интернет магазин мягкой мебели Брендовая посуда для всей семьи Игровой слот «Black Knight» Огромный выбор межкомнатных дверей Lemard

Последние новости