Медики підказали, який напій може захистити від цирозу печінки

03.11.2018 1:16 0

Медики підказали, який напій може захистити від цирозу печінки

4 чашки кави в день захищають від діабету, цирозу печінки і раку.
Вживання 4 чашок кави в день або всього однієї чашки трав'яного чаю захищає від смертельно небезпечної хвороби печінки. Інше дослідження показало, що кава забезпечує профілактику діабету другого типу.
Про це пише видання daily-news.com.ua
Дослідники з'ясували, що чотири чашки кави в день захищають людину від цирозу печінки. Це дуже складне хвороба, яка є невиліковною, поступово приводить пацієнта до важкої інвалідності і смерті. Дослідники з Нідерландів, які прийшли до цього висновку, що не встановили точного механізму впливу кави на печінку. Однак вони вважають, що містяться в напої антиоксиданти потрапляють в кровотік і досягають печінки. Цироз викликається довгостроковим пошкодженням печінки, досить часто він спостерігається на останніх стадіях самих різних захворювань цього органу. Цироз печінки є 12-й найбільш поширеною причиною смертності у всьому світі.
Вчені з Erasmus University зібрали інформацію по 2 424 людям. Вони підкреслюють, що кава вже давно продемонстрував здатність знижувати загальну смертність населення в цілому. Але в ході даного дослідження його авторів цікавило, яким чином вживання кави може допомогти людині, який ще не зіткнувся з хронічним захворюванням печінки. Відзначимо, що дослідники з Університету Саутгемптона раніше з'ясували, що вживання кави також вберігає від ризику раку печінки.
Читайте також: Медики підказали, як встигати висипатися в холодну пору року
А ось дослідники з Aarhus University Hospital в Данії з'ясували, що ті ж самі чотири чашки кави в день зменшують ризик розвитку діабету другого типу на 25%, причому користь можуть отримати навіть любителі кави без кофеїну. Судячи з усього, позитивний ефект досягається за рахунок впливу кафестола — це компонент, який присутній в різних нефільтрованих кавових напоях, так само як і в традиційному кави, але в різних кількостях.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Твердотопливные котлы в каждый дом Бытовые твердотопливные котлы с пеллетной горелкой Мото и бензоинструмент для ремонта и строительства Качественные канцелярские товары Букет из роз для любимой

Последние новости