Українська тенісистка значно піднялася у світовому рейтингу WTA

29.10.2018 10:46 0

Українська тенісистка Еліна Світоліна в оприлюдненому 29 жовтня рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) піднялася на три позиції і стала четвертою ракеткою світу.
Про це пише видання daily-news.com.ua.
Очолює рейтинг, як і раніше, румунка Сімона Халеп, на другому місці розташувалася німкеня Ангеліка Кербер, на третьому — данка Каролін Возняцкі.
9 (9). Кікі Бертенс (Нідерланди) - 4334;
10 (10). Дарина Касаткіна (Росія) - 3315.
28 жовтня виграла підсумковий Чемпіонат WTA 2018 року, здобувши найбільший титул у своїй кар’єрі. Почала турнір обігравши п’яту ракетку світу Петру Квітову (6–3, 6–3), якій програвала до цього 6 разів поспіль. Також на коловому етапі виграла у восьмої ракетки Кароліни Плішкової (6–3, 2–6, 6–3) та у минулорічної чемпіонки цього змагання, третьої ракетки світу Каролін Возняцкі (5–7, 7–5, 6–3). У півфіналі обіграла Кікі Бертенс (7–5, 6—7(5—7), 6–4) і вийшла у фінал, де здобула перемогу над шостою ракеткою світу Слоун Стівенс (3–6, 6–2, 6–2). Еліна Світоліна першою з українок виграла Чемпіонат WTA, що є п’ятим за престижністю турніром після турнірів Великого шолома.