Лікарі розповіли, чому і кому корисно спати вдень

27.10.2018 10:26 0

Лікарі розповіли, чому і кому корисно спати вдень

Більшість людей регулярно недосипають, не отримуючи сну в достатній кількості.
Про це пише СобКор.
Часто сон не настільки якісний, щоб весь подальший день відчувати себе бадьорим і повним сил.
Не можна сказати, що короткий сон вдень сповна компенсує вам поганий нічний сон, але такий відпочинок (тривалістю 20–30 хвилин) має свої переваги. Короткий денний сон допомагає відновити здатність концентрувати увагу, підвищити працездатність, зменшити ймовірність помилкових дій і, отже, нещасних випадків.
Національне агентство з аеронавтики та дослідження космічного простору вивчало поведінку військових льотчиків і аеронавтів у стані дефіциту сну і дійшло висновку, що 40-хвилинний денний сон на 34% підвищував їх працездатність і на 100% - уважність. Денний сон здатний підвищити вашу уважність, принаймні, на кілька наступних годин.
Читайте також: Лікарі розповіли, як впоратись з переїданням
Денний сон за розкладом також приписаний особам, страждаючим нарколепсією. Короткий денний сон має певні психологічні переваги. Можна сприймати його як приємну розкіш, своєрідну міні-відпустку. Таким чином, денний сон може стати легким способом релаксації і відновлення сил.
«55% американців перериваються на короткий сон посеред дня, в середньому, хоча б один раз на тиждень». – повідомили в Національній фундації сну США.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Компания грузоперевозок Good-Ok Оригинальные развлечения с огоньком в виртуальном мире Няня с проживанием Лампы для дезинфекции любых помещений Вартість юридичних послуг в Києві

Последние новости