Вікторія Бекхем серйозно образилась на чоловіка

26.10.2018 12:07 1

Вікторія Бекхем серйозно образилась на чоловіка

Днями в мережі з'явився анонс нового інтерв'ю Девіда Бекхема для австралійського телебачення, в якому колишній футболіст відверто розповів про труднощі шлюбу з Вікторією.
І хоча всі розуміють, що зберігати щасливі відносини протягом 20 років і виховувати чотирьох дітей - завдання не з легких, місіс Бекхем слова чоловіка дуже зачепили. Про це розповів один дизайнер, пиш daily-news.com.ua
«Коли Вікторія дізналася про інтерв'ю Девіда, вона була абсолютно пригнічена. Вона не уявляє, чому він сказав такі бездушні речі і так принизив її на очах громадськості. Момент, коли вона почула його слова, можна порівняти з вибухом атомної бомби в їхньому будинку. Вікторія була розбита і плакала два дні поспіль. Цей тиждень був не найкращою, м'яко кажучи », - ділиться Вікторія.
Читайте також: Девід Бекхем переживає нелегкі часи в шлюбі
З одного боку, фанати оцінили чесність Девіда, адже спільне життя багатьох ідеальних, на перший погляд, пар, часто буває не такою, якою нам її представляють. І все ж, на думку багатьох, від деяких публічних коментарів краще утримуватися, щоб не зробити і без того складні відносини ще більш проблематичними.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Комфортная стоматология доктора Колоса Наматрацники для вашого матрацу Свежие новости Чемпионата Украины по футболу Качественная корейская косметика по доступной цене Как заработать в Инстаграме: 5 идей

Последние новости