Названий напій, який істотно прискорює схуднення

24.10.2018 21:48 0

Названий напій, який істотно прискорює схуднення

Вживання цього напою допоможе в три рази прискорити схуднення.
Наукове дослідження, про яке повідомляє Dailу Industy Reports, дозволило вченим заявити про те, що вживання зеленої кави в дійсності допомагає в боротьбі із зайвими кілограмами.
Про це пише daily-news.com.ua
Цей напій, як випливає з даних експерименту, містить компоненти, здатні дробити жирові відкладення.
«Вживання зеленого кава допомагає в три рази прискорити схуднення», - констатували автори випробувань.
Під час експерименту, що тривав 12 тижнів, добровольці (30 осіб із зайвою вагою), поділені на колективи, пили різні види кави. Люди дотримувалися свого звичного харчування і режиму фізичних навантажень, але частина з них за завданням вчених використовувала звичайний чорний розчинна кава, тоді як інша - напій, що містить екстракт зелених кавових зерен. В результаті вживали зелену каву учасники змогли, схуднути в середньому на 5,4 кг.
Зелена кава, за словами дослідників, містить велику кількість антиоксидантних речовин і хлорогенова кислоти, які надають стимулюючу метаболічну дію - організм за рахунок активації кровообігу починає активніше використовувати жир для виробництва енергії. Було відмічено, що вживання зеленої кави сприяло зниженню показників цукру в крові.
Читайте також: Названий один з найкорисніших продуктів для серця
Люди, які пили під час експерименту, схудли в середньому на 1,7 кілограма.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Металлоискатель бу может стать новым хобби Аксессуары для мужчин Террасная доска для ваших потребностей Косметологическое оборудование от ALVI PRAGUE Бра и настенные светильники

Последние новости