Бредлі Купер розповів про часи, коли був наркоманом

24.10.2018 11:41 0

Бредлі Купер розповів про часи, коли був наркоманом

Суперуспішний актор, а з недавніх пір ще й режисер — днями він дебютував з картиною «Зірка народилася» Бредлі Купер зараз абсолютно щасливий.
У нього склалося все, як він мріяв — і кар'єра, і особисте життя: супермодель Ірина Шейк народила йому дочку Лею. Про це пише daily-news.com.ua
«Найбільше я хочу для своєї дочки того ж, що і для себе, — щоб вона завжди відчувала себе коханою» — говорить Купер.
Але таким успішним його життя було не завжди. У житті актора трапилася чорна смуга, яка могла закінчитися трагічно.
"Я порвав ахіллове сухожилля і майже рік провалявся на дивані перед телевізором, розмірковуючи про те, що з ідеєю стати актором покінчено, — розповів Бредлі. — Та й мій шлюб з Дженніфер Еспозіто тривав лише кілька місяців. Чорна смуга…
Я пив, вживав наркотики. Але потім до мене дійшло: ще трохи, і я сам, своїми руками, пущу життя під укіс. На щастя, в 29 років я зумів звільнитися від своїх залежностей. І все стало змінюватися на краще."
Фільм «Зірка народилася», де рок-музикант спивається і перетворюється в «збитого льотчика», Купер частково зняв і про себе.
Читайте також: Бредлі Купер зраджує Ірині Шейк
«Це було дуже корисно з терапевтичної точки зору. Хоча мої друзі не радили мені заново проходити через ці похмурі часи. Але коли я писав сценарій — і особливо під час зйомок, — у голові крутилося: «Коли — і якщо — цей фільм вийде, нехай люди, які знають, що таке бути наркоманом чи алкоголіком, повірять: з цією страшною хворобою можна справлятися. Я хотів показати реальний варіант такої історії ».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как найти специалиста для эффективного внедрения программы 1С? Услуги мастерской дизайна Мадиз Лучшее место для приобретения гироскутера Самые свежие и актуальные новости Украины Почему торговля продуктами питания посредством blockchain — это будущее?

Последние новости