Білі плями на нігтях: про що сигналізує організм

14.10.2018 16:57 2

Білі плями на нігтях: про що сигналізує організм

Поява білих плям на нігтях попереджає про якісь відхилення в організмі.
Про це пише СобКор.
Ці плями періодично з'являються у багатьох людей як чоловічої статі, так і жіночої незалежно від віку. Необхідно негайно в обов'язковому порядку порадитися з фахівцем.
Про причини виникнення білих плям можна говорити по їх зовнішньому вигляду. Частенько білі плями виникають внаслідок відсутності необхідних вітамінів, при цьому розмір і форма плям може бути різна. Як правило, такі плями вказують на нестачу заліза, кальцію і цинку, а також вітамінів С, Е і А. Простіше кажучи білі плямочки - це крапельки повітря, що знаходяться в нігтьовій пластині, але їх бути не повинно.
Також причиною появи плям може служити неповноцінне харчування, захворювання внутрішніх органів або яка-небудь травма нігтьової пластинки.
Будь-яку проблему зі здоров'ям треба лікувати не лише ліками, які випише лікар, але і домашніми засобами, такими як поліпшене харчування, розслабляючі ванни з мікроелементами і вітаміни. Якщо плями з'являються через проблеми внутрішніх органів, то неодмінно треба лікувати негайно. Пройшовши курс реабілітації, якщо все ж білі плями залишаються, то можна скористатися косметологічними засобами для нігтів.
Читайте також: Як ложка може визначити небезпечні хвороби. Фото
Має бути збалансованим харчування: більше вживати фруктів і овочів, рибу і м'ясо, ягоди і горіхи, зелень, молочні продукти. Необхідно зменшити споживання жирної і смаженої їжі. Цукор краще замінити медом і сухофруктами. І звичайно ж скоротити споживання солі і різних снеків. Треба відмовитися від алкогольної продукції.
Можна займатися самолікуванням тільки тоді, коли білі плями - не грибкові утворення. В цьому випадку без фахівця не обійтися. Якщо ж причиною появи плям служить перенесений стрес, тоді необхідно звернутися до невропатолога. Плями, придбані унаслідок травм або забить, можна лікувати в домашніх умовах за допомогою теплих ванночок для нігтів з рослинними оліями.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные USB-кабели в разных ценовых категориях Лучший портал про инновационные технологии современности Майнинг может стать постоянным источником дохода Нашумевшая новинка может стать вашей Ткань для купальников по выгодной цене

Последние новости