Переважна більшість українців не можуть обійтися саме без цього

27.09.2018 19:07 0

Переважна більшість українців не можуть обійтися саме без цього

80% українців не можуть обійтися взимку без консервації
Головний конкурент соління – заморожені овочі та фрукти на зиму.
80% українців наприкінці літа роблять запаси врожаю на зиму – консервують, засолюють, заморожують. Такі дані наводить daily-news.com.ua з посиланням на дослідження Research&Branding Group.
Опитування соціологи проводили в серпні-вересні. Як з’ясувалося, найбільше людей, які полюбляють закривати овочі та фрукти під кришку, на Західній Україні – 90%. А найменше національний марафон з соління полюбляють мешканці Східної України – 69%.
Також читайте: Компанія Порошенка продає завод "Кузня на Рибальському"
Національної традиції консервувати дотримується 77% наших громадян, а варення та соки роблять – 73%. У льох закладають овочі 61% українців.
Нова традиція – заморожувати овочі та фрукти також увійшла в життя 53% опитаних. Ще 34% людей, яких опитали соціологи, заморожують м'ясо. А понад третина учасників дослідження відповіли, що запасаються крупами, цукром та макаронами.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как заменить камеру на iPad Air 2 своими руками: пошаговая инструкция ремонта Метало пластиковые конструкции от компании KaiZen Композитный бассейн – лучшее решения для частного дома Коды УКТ ВЭД Украины Успейте купить качественные кроссовки к новому сезону

Последние новости