Звичайні, але ефективні продукти для профілактики онкозахворювань

25.09.2018 13:29 1

Звичайні, але ефективні продукти для профілактики онкозахворювань

Захворіти на рак ризикує кожна людина, тому у всьому світі не припиняються пошуки нових ліків і методик терапії смертоносного недуги.
Однак важливим чинником у профілактиці раку є правильне харчування, пише daily-news.com.ua
Наукові фахівці склали список продуктів, які сприяють фізіологічним процесам в організмі, запобігає розвитку раку. Зокрема, одним з таких продуктів було названо авокадо. Його плоди містять речовину глутатіон, що захищає клітини від руйнівної дії радикалів, — завдяки цьому організм стає більш стійким до онкологічних захворювань.
Інший продукт, ефективно захищає від появи пухлин, — волоські горіхи: вони багаті вітаміном E, який діє як потужний антиоксидант і зупиняє розмноження ракових клітин. Також корисний в цьому плані імбир. Корінь імбиру, як показали дослідження останніх років, не тільки підходить для опору простуди і грипу, а й знижує ризик раку шкіри, рак грудей і раку легенів.
Чудовими захисниками тканин і внутрішніх органів від злоякісних пухлин є кольорова капуста і брокколі. Цвітна капуста і брокколі відрізняються присутністю речовини сульфорафан, який діє як активатор імунної системи, яка розпізнає і знищує ракових агентів. Інший корисний овоч — це помідори, багаті джерела сильного антиоксиданту лікопіну.
Також онколога настійно рекомендують включити в раціон харчування морква і часник. Нещодавно вчені прийшли до висновку про те, що часник, відомий своєю здатністю пригнічувати активність хвороботворних бактерій і грибків, дає такий же ефект і щодо ракових клітин. Що стосується моркви, то дослідження демонструють: наявність моркви в щоденному раціоні знижує ризик виникнення різних онкологічних захворювань за рахунок міститься в ній було багато бета-каротину.
Читайте також: Про ці корисні властивості гарбуза багато хто не знає
Увійшов в цей топ і зелений чай — постачальник такої речовини, як галлат епігаллокатехін (EGCG), здатного як уповільнювати розвиток ракових клітин, так і знищувати їх.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор кроватей Разработка дизайна упаковки Игровой слот «Black Knight» Играть на Casino Rox, чтобы отдыхать Натуральный мед разных сортов от производителя

Последние новости