• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Названо чудодійні соки, які покращують ваше травлення

20.09.2018 16:20 0

Названо чудодійні соки, які покращують ваше травлення

Якщо органи травлення функціонують збоями, то це може позначитися і на здоров’ї всього організму в цілому.
Деякі соки можуть посприяти процесу травлення, пиш daily-news.com.ua
1. Зелені соки
Цей сік багатий хлорофілом, що збільшує кількість еритроцитів, а також вітамінами та мінералами. Зелені соки і смузі засвоюються миттєво.
Вони здатні омолодити організм, відновити, додають енергії, на відміну від кислих напоїв.
Для приготування зелених соків можна використовувати зелені продукти – огірки, селеру, яблука, зелень. До соку можна додати невелику часточку лимону разом зі шкіркою.
2. Сік з буряка
Він здатний покращити травлення, поліпшити склад крові, допомагає при анемії, очищає кров від шкідливого холестерину. Сік з буряка здатний зміцнити судини та очистити кишківник від небезпечних мікроорганізмів.
Його можна приготувати з міксу моркви, селери, шматочка імбиру, лимона і додати для першого разу 1/4 частина середнього буряка.
Читайте також: З підвищеним тиском справляються не тільки лікарські препарати, а й корисні продукти
3. Овочевий сік
Ці соки містять елементи, що допомагають добре засвоюватися іншим речовинам в організмі. Вони не містять велику кількість фруктози, відтак, люди з порушенням вуглеводного обміну, можуть із задоволенням і користю їх вживати.
Овочевий сік можна приготувати з моркви, гарбуза, додати трохи яблук або трохи цитрусового соку (апельсин, мандарин, лимон, грейпфрут).
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Какие параметры важны при выборе моторного масла Mobil? Все для моделирования Durilium Airglide от Tefal: новый уровень утюжки Умные часы для любителей инновационных технологий Варочная поверхность – уникальное достижение человечества для приготовления пищи

Последние новости