Вчені пророкують страшну магнітну бурю

19.09.2018 12:07 0

Вчені пророкують страшну магнітну бурю

Спалахи на сонці були спрогнозовані спеціальним алгоритмом.
Уже близько десяти днів користувачі мережі ворожать на рахунок закриття сонячної обсерваторії в Нью-Мексико. Згідно з останньою версією, в обсерваторії перебувало шпигунське обладнання китайців, оскільки будівля розташована неподалік військових об'єктів, повідомляє daily-news.com.ua
Насправді ж причина може ховатися зовсім в іншому. Згідно з повідомленням пана Hal Turnerа, який має зв'язки в ФБР, так як в минулому сам там працював, скоро на Землі повториться сюжет 1859 року, коли в результаті потужної сонячної спалаху на Землі сталася магнітна буря неймовірної сили. Багато приладів і двигуни того часу згоріли, на екваторі спостерігалося північне сяйво.
Вчені з закритою обсерваторії нібито розробили алгоритм, який пророкує найпотужніші магнітні бурі. Якщо вірити останнім даними, то найближчим часом історія 1859 року повториться з імовірністю 80%. Тільки цього разу вийде з ладу значно більше техніки (за кілька століть людство зробило величезний крок у розвитку). Зникне інтернет, мобільний зв'язок, вийдуть з ладу супутники.
Читайте також: Стратегічний безпілотник США проводив розвідку поблизу Донецька
ФБР вирішило негайно втрутитися в перебіг подій, щоб перевірити достовірність інформації. В результаті було прийнято рішення евакуювати всіх працівників обсерваторії.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Зручні та комфортні меблі Качественные фильтры глубокой очистки топлива Большой выбор крепежных материалов по доступной цене Популярное направление в пассажирских перевозках Шикарный ассортимент песцовых шуб

Последние новости