• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Корейці створили крутий шпигунський гаджет. Фото

17.09.2018 14:37 0

Корейці створили крутий шпигунський гаджет. Фото

Всі ми пам'ятаємо симпатичні гаджети для прослуховування з шпигунських фільмів, вбудовані в самі звичайні речі. Корейські вчені пішли далі і створили більше непомітний пристрій, пише daily-news.com.ua
Експерти з Національного інституту науки і технологій Ульсан (Корея) розробили наномембрану — прозоре, практично невидиме покриття, яке може вловлювати і відтворювати звук.
Корейці створили крутий шпигунський гаджет. Фото
Варто зауважити, що це не перші «нанотехнологічних» динамік і мікрофон. Раніше вже були створені подібні елементи на основі нанотрубок і графена, однак у них був серйозний недолік у вигляді спотворення звуків. Нові елементи ж створені на основі нановолокон срібла, які утворюють мембрани. За підсумком все це виглядає як прозора плівка, яку без шкоди можна завдати на кожу.наномембранаЕта плівка може працювати і як динамік, і як мікрофон. В ході демонстрації сталася майже справжня «магія»: ледь помітна плівка програла композицію La Campanella Нікколо Паганіні. Принцип дії пристрою досить простий: якщо плівка виступає в якості динаміка — вона по бездротових інтерфейсів підключається до передавальному звук гаджету, а проходить струм нагріває її і навколишнє повітря, завдяки чому відтворюється звук. При роботі ж в режимі мікрофона відбувається зворотний процес: плівка перетворює звукові коливання в ток, вони фіксуються і передаються на диктофон або інший пристрій для запису.
Корейці створили крутий шпигунський гаджет. Фото
Читайте також: Білоруська церква хоче отримати автокефалію слідом за Україною
Подібний девайс управляється як голосом, так і жестами. Відсоток правильного розпізнавання пристроєм жестів становить, за словами вчених, близько 98%. Навіть якщо ви не Джеймс Бонд, можете використовувати плівку, щоб дистанційно керувати смартфоном і іншими видами електроніки.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

TicketsBox розповів про наймузичніший фестиваль цього літа –– UPark Festival Как выбрать аудиторскую компанию Комплексная химчистка в Киеве С легким паром или как подобрать акссесуары для сауны Смесители и гранитные мойки от ведущего европейского бренда Franke

Последние новости