Корейці створили крутий шпигунський гаджет. Фото

17.09.2018 14:37 0

Корейці створили крутий шпигунський гаджет. Фото

Всі ми пам'ятаємо симпатичні гаджети для прослуховування з шпигунських фільмів, вбудовані в самі звичайні речі. Корейські вчені пішли далі і створили більше непомітний пристрій, пише daily-news.com.ua
Експерти з Національного інституту науки і технологій Ульсан (Корея) розробили наномембрану — прозоре, практично невидиме покриття, яке може вловлювати і відтворювати звук.
Корейці створили крутий шпигунський гаджет. Фото
Варто зауважити, що це не перші «нанотехнологічних» динамік і мікрофон. Раніше вже були створені подібні елементи на основі нанотрубок і графена, однак у них був серйозний недолік у вигляді спотворення звуків. Нові елементи ж створені на основі нановолокон срібла, які утворюють мембрани. За підсумком все це виглядає як прозора плівка, яку без шкоди можна завдати на кожу.наномембранаЕта плівка може працювати і як динамік, і як мікрофон. В ході демонстрації сталася майже справжня «магія»: ледь помітна плівка програла композицію La Campanella Нікколо Паганіні. Принцип дії пристрою досить простий: якщо плівка виступає в якості динаміка — вона по бездротових інтерфейсів підключається до передавальному звук гаджету, а проходить струм нагріває її і навколишнє повітря, завдяки чому відтворюється звук. При роботі ж в режимі мікрофона відбувається зворотний процес: плівка перетворює звукові коливання в ток, вони фіксуються і передаються на диктофон або інший пристрій для запису.
Корейці створили крутий шпигунський гаджет. Фото
Читайте також: Білоруська церква хоче отримати автокефалію слідом за Україною
Подібний девайс управляється як голосом, так і жестами. Відсоток правильного розпізнавання пристроєм жестів становить, за словами вчених, близько 98%. Навіть якщо ви не Джеймс Бонд, можете використовувати плівку, щоб дистанційно керувати смартфоном і іншими видами електроніки.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как выбрать безопасные детские игрушки для ванной? Торговый модуль для вашего бизнеса Возможность создания шедевра своими руками Большой ассортимент клеев по низким ценам Наручные часы – роскошь или предмет первой необходимости?

Последние новости