Цукровий діабет: як захистити себе від хвороби

16.09.2018 13:37 0

Цукровий діабет: як захистити себе від хвороби

Діабет – підступна хвороба, яка може не тільки зіпсувати якість життя людини, але і зробити її інвалідом.
Про це пише СобКор.
Діабет деструктивно впливає на тканини і всі судини. Важкі форми захворювання можуть призвести до гангрени і навіть ампутації кінцівок.
Вчені розповіли про способи запобігання цукрового діабету.
Відмова від їжі, яка пройшла промислову обробку
Фахівці радять включити в раціон більше необроблених продуктів і практично виключити солодке, куплене в магазині.
Перебити бажання з’їсти солодке можна кислою їжею.
Відмовитися від їжі, якщо її глікемічний індекс перевищує 35
Глікемічний індекс (ГІ) – це показник швидкості трансформації вуглеводів в глюкозу. Чим вище показники, тим швидше звільняється глюкоза, що підвищує кількість цукру в організмі.
До продуктів з підвищеним ГІ відносяться всі солодощі та десерти з борошна, здобні вироби, а також білий хліб.
Добре висипатися
Відпочив організм не буде вимагати великої кількості глюкози, тому вкрай важливо добре висипатися.
Розвивати в собі стійкість до стресів
Стресові ситуації підштовхують багатьох людей їсти більше солодкого, в результаті чого відбувається підвищене продукування інсуліну. Звикання до нього пов’язане з підвищенням ризику розвитку діабету.
На думку експертів, фізична активність, особливо, якщо займатися улюбленим видом спорту, сприяє зняттю стресів і покращує емоційне самопочуття.
Читайте також: Як звичайна ходьба може захистити від діабету
Включити в раціон достатню кількість білка
В раціоні повинно бути достатньо білка. Дієтологи стверджують, що краще, щоб він був рослинного походження (соя, сочевиця, квасоля, горох, нут).
Додати в раціон продукти з вмістом лугу
Продукти, в яких міститься луг, нормалізують кількість цукру в крові. До такої їжі відносяться овочі, вся зелень, капуста, несолодкі фрукти і ягоди, часник. Лимон, незважаючи на його кислий смак, має високий рівень лужності. Тому не забувайте включати цитрусові фрукти в раціон.
Пити побільше рідини
У людей, які п’ють достатню кількість рідини, знижується ймовірність підвищення густини крові через збільшення цукру в організмі. В іншому випадку підвищується ймовірність розвитку діабету і стійкості до інсуліну.
Крім перерахованих методів запобігання діабету важливо не забувати періодично контролювати рівень цукру в крові. Це можна зробити, склавши звичайний аналіз крові.
Для хворих на цукровий діабет рекомендовано займатися фізичними навантаженнями, але помірно. Це можуть бути, наприклад, піші прогулянки, гімнастичні вправи, плавання, катання на велосипеді, ковзанах і т. д.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Красивые потолочные светильники Японський стиль в інтер’єрі Разнообразьте вашу жизнь с помощью Вулкан Твой надежный домашний помощник Всесторонние возможности цепных стропов от компании «КАРГОСЕТ»

Последние новости