Лікарі розповіли, чому спати вдень небезпечно для здоров’я

10.09.2018 11:18 0

Лікарі розповіли, чому спати вдень небезпечно для здоров’я

Американські вчені попередили про ризик виникнення невиліковного захворювання.
Вчені з Національного інституту з проблем старіння і Університету Джона Хопкінса, розміщених у США, виявили зв'язок між недостатньою кількістю нічного сну і високим ризиком хвороби Альцгеймера. Це невиліковне захворювання, яке призводить до значного погіршення якості життя і передчасної смерті.
Читайте також: Лікарі пояснили, коли вівсянка може нашкодити здоров'ю
Фахівці проаналізували дані, отримані в ході довготривалого дослідження під назвою «Baltimore Longitudinal Study of Aging». В ході експерименту, що почався ще з 1958 року, було проаналізовано понад три тисячі осіб. У період 1991-2000 років серед добровольців провели опитування. Люди відповіли на ряд питань, що стосуються якості їх сну і денної сонливості. Частині випробовуваних провели позитронно-емісійну томографію з використанням хімічної сполуки Pittsburgh B (PiB) для ідентифікації бета-амілоїдних бляшок, які є ознакою хвороби Альцгеймера. Дослідники ідентифікували 123 добровольця, що пройшли опитування, а через 16 років — томографію з PiB.
Виявилося, що у людей, хто скаржились на сонливість вдень, ризик накопичення амілоїдних бляшок був майже в три рази вищий, ніж у інших учасників досліження.
Вчені знайшли пояснення: денна сонливість є результатом поганого нічного сну, а безсоння в хронічній формі сприяє утворенню бета-амілоїд через невідомий поки що механізм
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Я к СЕОшникам пойду — пусть меня научат! Качественные фильтры глубокой очистки топлива Один из моих личных взглядов на наркоманию Стильный и многофункциональный фитнес-браслет XiaomiMiBand 3 Ремонт в квартире в Киеве с гарантией

Последние новости