Медики розказали, як покращити роботу мозку

08.09.2018 16:08 0

Медики розказали, як покращити роботу мозку

Розумова активність подовжує молодість і життя. Не варто забувати і про різні способи, що допомагають мозку довго залишатися в гарній формі, не втрачаючи когнітивного потенціалу.
Про це пише СобКор.
Дослідження вчених з університетів Ковентрі і Оксфорда показало, що з покращенням функції мозку у літніх корелює часта сексуальна активність.
Тема сексуальності в літньому віці нерідко сором’язливо замовчується, але останнім часом з’являється все більше даних про те, що повноцінне інтимне життя у віці 50 років і старше володіє масою переваг для здоров’я та якості життя людей. Тести продемонстрували, що літні люди, які займаються сексом щотижня, набирають найбільшу кількість балів у завданнях на володіння річчю.
Також мозок від старіння ефективно захищає музика. Як прослуховування музичних композицій, так і гра на музичних інструментах є прекрасним видом тренування мозку. Особливо корисно, за словами фахівців, слухати нову для себе музику, та як аналіз незнайомих звуків і мелодій змушує мозкові звивини працювати як ніколи сумлінно.
Читати також: Медики розказали про ознаки здорового організму
Одним з найкращих методів підтримувати молодість і активність свого розуму є фізичні вправи. Вивчивши дані понад 11 000 літніх людей, дослідники виявили: ті, хто вправлявся близько години три рази на тиждень, проявили через шість місяців поліпшення в якості аналітичних здібностей і швидкості розумових реакцій.
Важливий нюанс — правильне харчування. Вчені вважають, що в літньому віці краще всього дотримуватися раціону, близького до середземноморської дієти, основу якої складають фрукти, овочі, цільнозернові продукти, здорові жири і риба. Спостереження говорять про те, що літні люди, які харчуються таким чином на 40% менше схильні до когнітивних порушень.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где заказать оборудование для шведского стола? Какая шуба лучше: песцовая или норковая? Красивая керамическая черепица Evrokrovlya Лучшие мини-печи 2017 года Новейшие кондиционеры по доступной цене

Последние новости