Названі найнебезпечніші звички в житті людини

14.08.2018 12:28 0

Названі найнебезпечніші звички в житті людини

Чотири найнебезпечніші звички в житті людини.
Пише видання daily-news.com.ua
Якщо над цими звичками немає жорсткого контролю, наслідки можуть виявитися найбільш неблагополучними, аж до розвитку онкологічних захворювань, застерегли фахівці. Однією з найбільш шкідливих для людини вчені вважають малорухливість.
Сучасні люди проводять численні годинник в сидячому положенні — вони сидять за комп'ютерами, на своїх робочих місцях, в транспорті або за кермом власного автомобіля. Медики рекомендують не проводити в позі сидячи більше однієї години, в ідеалі потрібно вставати і розминатися щопівгодини. Але цими рекомендаціями більшість нехтує.
Між тим, тривалий час в сидячому положенні протягом дня дослідники оцінюють як серйозний фактор впливу на розвиток відразу декількох видів онкології — рак легенів, кишечника, молочної та передміхурової залоз.
Інша вкрай небезпечна звичка — надмірна захопленість м'ясними продуктами і сиром. Ці продукти є багатими джерелами тваринного білка, який, за словами наукових фахівців, містить в собі багато гормонів, здатних активувати ракові клітини.
Приготування їжі на газу вчені також зарахували до ряду згубних для людини. Працююча газова плита стає причиною того, що в повітря потрапляє висока доза окису вуглецю, двоокису азоту та формальдегіду — речовин, які отруюють організм при палінні тютюну.
Завершує четвірки найбільш небезпечних звичок нестача сну. Дослідження, що проводилося вченими з Університету Чикаго, показало, що хронічний недосип збільшує експресію раку, а також пригнічує імунні ресурси організму на початковій стадії розвитку раку.
Читайте також: Наприкінці тижня Землю накриє магнітна буря: як вберегтися
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Какие параметры важны при выборе моторного масла Mobil? Как найти специалиста для эффективного внедрения программы 1С? Реклама твоего дела — быстро, качественно Речные круизы, прогулки, экскурсии и торжественные мероприятия на теплоходе Как купить отопительные батареи и не потратить деньги зря?

Последние новости