Катували в лісосмузі, щоб вибити зізнання: свавілля харківських поліцейських

10.08.2018 11:05 0

Катували в лісосмузі, щоб вибити зізнання: свавілля харківських поліцейських

Майор і старший лейтенант поліції Харкова намагалися «вибити зізнання» у підозрюваної в крадіжці телефону.
Про це пише видання daily-news.com.ua
Для цього вони викликали 34-річну підозрювану в відділення і спочатку тиснули на неї морально, потім били руками і ногами, а коли і це не допомогло, забрали її мобільний, посадили в машину і вивезли в лісосмугу біля кільцевої Харкова, продовжуючи погрожувати тортурами.
Примітно, що підозри впали на жінку без серйозних підстав. У відділення звернувся чоловік і звинуватив її в крадіжці мобільного, не надавши ніяких доказів. Крім того, повідомляється, що з цього ж майору поліції в суді розглядається ще одна справа, щодо «вибивання» зізнання у студентів аерокосмічного університету. На даний момент обидва обвинувачених з посад відсторонені, а справу направлено до Київського районного суду Харкова. Офіцерам загрожує термін від 3 до 8 років позбавлення волі.
Читайте також: Порошенко наказав підготувати нову резолюцію щодо статусу Криму
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

ВОСХИТИТЕЛЬНАЯ ГЛАЖКА, или как потратить меньше времени на эту рутину Wi-Fi антенны и их преимущества Собственная разработка и производство заправочных станций Стик-корректор Maxclinic Lifting Stick – качество, проверенное результатом Longines – международный стандарт качества

Последние новости