• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Державне бюро розслідувань «займеться» діяльністю НАБУ і САП

10.08.2018 10:35 1

Державне бюро розслідувань «займеться» діяльністю НАБУ і САП

З 1 вересня в Україні почне роботу Державне бюро розслідувань (ДБР) — новий правоохоронний орган, створений для боротьби зі злочинами високопоставлених чиновників.
Про це пише видання СобКор.нет
Вже зареєстровано сім територіальних управлінь ДБР — в Києві, Краматорську, Полтаві, Мелітополі, Миколаєві, Хмельницькому та Львові. Зараз триває конкурсний відбір для бажаючих працювати в Бюро: вакантні сотні позицій, серед яких і керівні посади. Тисячі претендентів проходять перевірки на поліграфі і співбесіди за участю представників громадських організацій.
Минулого тижня внутрішня конкурсна комісія Бюро оголосила про перші 75 переможців відбору на позиції слідчих центрального апарату в ГБР. За словами директора ГБР Романа Труби, фахівці приступлять до роботи "з дня на день". А свої перші розслідування новий правоохоронний орган офіційно почне у вересні, після повноцінного старту роботи.
У підслідності Бюро — злочини вищих посадових осіб, суддів, працівників правоохоронних органів, а також військові злочини. Тобто осіб, які мають можливість впливати на хід кримінального провадження і уникати покарання. Так що, швидше за все, перші справи ДБР будуть гучними і показовими. Експерти не виключають, що слідчі цього органу в першу чергу "пройдуться" за новою "касти недоторканних" — детективах НАБУ.
"ДБР буде проводити і оперативну, і пошукову роботу щодо НАБУ і САП, і буде проводити досудове розслідування, і розслідувати такі факти, які сьогодні — протягом трьох років вже — забили весь інформаційний простір, а результатів розслідування немає", — переконаний колишній заступник генпрокурора Олексій Баганець.
Інформаційна війна між керівництвом НАБУ і Спеціалізованої антикорупційної прокуратурою (САП) наочно продемонструвала, що в роботі цих органів існує маса проблем і систематично відбуваються правопорушення. Однак до сих пір це ніким не розслідувалася, адже НАБУ було фактично нікому не підконтрольний. ДБР — єдиний орган, уповноважений розслідувати його діяльність.
Читайте також: Порошенко наказав підготувати нову резолюцію щодо статусу Криму
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Магазин спортивной одежды Fightplanet Как удалить сажевый фильтр? Перепланировка квартиры по всем правилам Один из моих личных взглядов на наркоманию Наращивание ресниц по выгодным ценам

Последние новости