На параді ВМФ в Петербурзі корабель врізався в опору моста

29.07.2018 18:37 0

На параді ВМФ в Петербурзі корабель врізався в опору моста

З цієї нагоди паради відбулися в Санкт-Петербурзі і навіть в районі узбережжя Сирії. Але в північній столиці РФ стався малоприємний інцидент. Парад транслювали федеральні канали, тому відео інциденту вже потрапило в YouTube.
Слід зазначити, що моряки Російської Федерації виявилися в ганебній ситуації саме в Пітері - корабель врізався в опору моста. Ймовірно, це навіть відбулося прямо на очах у господаря Кремля Володимира Путіна, який був присутній і вітав військовослужбовців. Крім того, гостем параду був на параді і глава міністерства оборони Сергій Шойгу. Неозброєним оком на відео видно, як військовому катеру не вдалося звернути і врізався в опору моста. Крім того, було видно, що потерпілих не було, моряків тільки пристойно потрясло.

Втім, факт даного інциденту в російському військовому керівництві зовсім вирішили спростувати. «Ніяких інцидентів під час проходження парадного строю кораблів 29 липня по акваторії Неви під час головного військово-морського параду не було», - сказали у військовому відомстві.
Загрузка...

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Гепатит С отступает перед индийскими дженериками: эффективность новых терапевтических схем Наборы для детского творчества - пластилин Качественные мангальные комплексы и грили Большой выбор качественных бензиновых цепных пил Мото и бензоинструмент для ремонта и строительства

Последние новости