12 моряків, яких рік утримували в Греції повернулися в Україну

28.07.2018 18:13 0

12 моряків, яких рік утримували в Греції повернулися в Україну

Українців приїхали зустрічати родичі та найближчі друзі.
Відпустили моряків за умови, що вони будуть щомісяця з’являтися до консульства Одеси у Греції та робити відмітки.
Один із українців розповів, що дорогою додому довелося робити чотири пересадки.
“Втомилися, хочу додому. Я сина півтора роки майже не бачив. Він мене навіть не пам’ятає”, – розповів він.
Так, з Греції повернулися 12 з 16 українських моряків. Ще четверо членів екіпажу – капітан, старший помічник та рядові матроси – залишаються в Греції, поки слідство не встановить всі обставини.
Арештоване судно Mekong Spirit стоїть в морському порті Лавріо в 60 кілометрах від Афін. Його затримала грецька поліція 25 травня 2017 року за підозрою у перевезенні товарів воєнного призначення. Наразі, поки триває слідство, члени екіпажу перебувають на судні, а капітан живе в Афінах.
Крім того, останнім часом у Греції затримали ще щонайменше два українських судна.
Судно RC 300-97 затримали в листопаді 2016 року. На ньому перебували 7 членів екіпажу – громадян України. За словами Кирилича, під час відрядження до Греції він відвідав судно і побачив, що воно перебуває у незадовільному технічному стані.
Членами екіпажу судна Andromeda, яке затримали 6 січня 2018 року, є 2 громадян України – капітан і його старший помічник. Наразі вони перебувають у місті Пірей поблизу Афін.
Станом на березень 2018 року, у грецьких тюрмах утримували 148 українців, із них 132 – члени екіпажів іноземних суден і люди, яких затримали за перевезення нелегальних мігрантів.
Загрузка...

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Работа за границей для украинцев Неловкие моменты в пейнтболе Производство деревянной тары и упаковки Новейшие кондиционеры по доступной цене Аптечка тактическая: надежный компаньон в экстремальных условиях

Последние новости