• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

12 моряків, яких рік утримували в Греції повернулися в Україну

28.07.2018 18:13 0

12 моряків, яких рік утримували в Греції повернулися в Україну

Українців приїхали зустрічати родичі та найближчі друзі.
Відпустили моряків за умови, що вони будуть щомісяця з’являтися до консульства Одеси у Греції та робити відмітки.
Один із українців розповів, що дорогою додому довелося робити чотири пересадки.
“Втомилися, хочу додому. Я сина півтора роки майже не бачив. Він мене навіть не пам’ятає”, – розповів він.
Так, з Греції повернулися 12 з 16 українських моряків. Ще четверо членів екіпажу – капітан, старший помічник та рядові матроси – залишаються в Греції, поки слідство не встановить всі обставини.
Арештоване судно Mekong Spirit стоїть в морському порті Лавріо в 60 кілометрах від Афін. Його затримала грецька поліція 25 травня 2017 року за підозрою у перевезенні товарів воєнного призначення. Наразі, поки триває слідство, члени екіпажу перебувають на судні, а капітан живе в Афінах.
Крім того, останнім часом у Греції затримали ще щонайменше два українських судна.
Судно RC 300-97 затримали в листопаді 2016 року. На ньому перебували 7 членів екіпажу – громадян України. За словами Кирилича, під час відрядження до Греції він відвідав судно і побачив, що воно перебуває у незадовільному технічному стані.
Членами екіпажу судна Andromeda, яке затримали 6 січня 2018 року, є 2 громадян України – капітан і його старший помічник. Наразі вони перебувають у місті Пірей поблизу Афін.
Станом на березень 2018 року, у грецьких тюрмах утримували 148 українців, із них 132 – члени екіпажів іноземних суден і люди, яких затримали за перевезення нелегальних мігрантів.
Загрузка...

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор качественных развивающих игрушек из дерева Инструменты для обеспечения внешней красоты Лучший выбор экипировки для военных игр Дом пристарелых в Киеве Развеиваем все мифы о спорте

Последние новости