Ольга Фреймут с позором уволила няню своего сына

03.03.2018 19:55 3

Ольга Фреймут с позором уволила няню своего сына

Как оказалось, няня позволила себе ударить сына Ольги Фреймут по лицу.
Несколько часов назад Ольга Фреймут поделилась чудовищной историей в Инстаграме, в которой рассказала, как ее сын Валерий пострадал от рук няни. Свой рассказ телеведущая дополнила фотографией женщины, которая работала няней в их семье.
Подписала Ольга фотографию уволенной няни так: "Навіть не віриться - як у мене, такої прискіпливої і помішаної на дітях , таке могло статися? Я - журналіст , людей відчуваю , розбираюся в них, вмію з ними розмовляти . Як я не бачила? Втім, я відчувала.
Останнім часом Валерій (1 рік 8 місяців) дуже тривожно спить вночі - раптом починає гірко -гірко плакати. Це не зубки - у сина вже всі прорізалися. І він у нас не погано розмовляє - сказав би. А ще Валерій почав панічно за мене хапатися , втікати від няні . Навіть , коли я в одній з ним кімнаті відходила до вікна, він починав плакати: "Мама тут! Мама тут !" Валерій постійно казав , що вкусить Марію ( так звати його няню), плакав і біг до нас з Володею, бабусь , до першої няні Каті, яка тепер з Євдокією, моєї сестри , навіть до домашньої робітниці .
У нас вдома камери. І я дізналася причину такої поведінки сина.
Мені стало відомо, що няня вдарила мого сина по личку. Дала ляпаса. Як дорослому .
При цьому сказала , що це - здача, бо дитина її вкусила . Валерій розплаканий перепитав: "Здача?" . За що ? Чому? Як ?
Ця жінка отримувала щедру зарплату - два дні її роботи - стільки моя мама заробляє вчителькою за місяць . Я робила подарунки її дочці. Турбувалася , смачно годувала, вона користувалася послугами мого водія. Для комфорту няні винайняли затишну квартиру. Марія завжди казала , що готова : "мені руки підстелити ". Я пишу цей пост - і плачу !
Дорогі батьки, будьте поруч з дитиною, прислухайтеся, придивляйтеся, слухайте серце. Нікому чужому вірити не можна.
І ще, якщо до вас на роботу проситиметься няня Марія Сенатор з Луцька, згадайте мою історію."
Фолловеры Ольги Фреймут по-разному отнеслись к рассказанной ею истории. Одни поддержали телеведущую и сказали, что она все сделала правильно. Другие - посоветовали больше бывать дома с детьми, а не работать. Остальные искали оправдания няне, отмечая, что ребенок мог вести себя плохо, кусаться, чем и вызвал эмоцию гнева.
Ольга Фреймут с позором уволила няню своего сына
Загрузка...

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

НБУ не получал документы на покупку ВТБ Банка и БМ Банка Доставка цветов в Запорожье Как купить вагонку в Украине? Доменные имена и тестирование сайтов Подобрать СТО в Одессе

Последние новости