Ріта Ора зустрічається з сином відомого актора

04.12.2019 18:25 20

Ріта Ора зустрічається з сином відомого актора

Зірок бачили разом на церемонії British Fashion Awards.
Шанувальників 29-річної британської співачки Ріти Ори приголомшила новина про особисте життя їх улюблениці. Виявилося, що дівчина, яка раніше розійшлася з актором Ендрю Гарфілдом, нарешті знайшла своє кохання, повідомляє СобКор.
Обранцем красуні став син Джуда Лоу Рафферті. Цікаво, що хлопцю всього 23 роки. Про своє кохання пара вирішила заявити на престижній церемонії British Fashion Awards 2019. Ріта Ора та Рафферті Лоу покинули захід разом, тримаючись за руки.
Як відомо, пара познайомилась під час зйомок стрічки «Олівер Твіст». За словами інсайдерів, між молодими зірками відчувалася особлива хімія. Вони стверджують, що роман вже триває декілька тижнів. Чи буде він довготривалим – покаже лише час. Наразі сама Ріта Лоу не коментує плітки, які з’явилися після British Fashion Awards 2019.
Читайте також: Названо ім’я найстильнішого чоловіка року. Фото
Варто відзначити, що Рафферті – син Джуда Лоу від першого шлюбу з Седі Фрост. Хлопець займається музикою та працює моделлю. Він вже встиг попрацювати з такими відомими брендами як Dolce & Gabbana та Dior. «Олівер Твіст» - його дебют у кіно. Втім, це не завадило йому одразу отримати головну роль.
Ріта Ора зустрічається з сином відомого актора
Ріта Ора зустрічається з сином відомого актора

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как произвести хорошее впечатление на клиента Дом пристарелых в Киеве Прокат различной техники и оборудования Реклама твоего дела — быстро, качественно Химические добавки для бетона и строительных растворов

Последние новости