У ООС розповіли, за яких умов скасують розведення сил

09.11.2019 21:45 6

У ООС розповіли, за яких умов скасують розведення сил

У районі Петрівського і Богданівки розпочали розведення сил та засобів.
Заступник командувача операції Об'єднаних сил, генерал-майор Богдан Бондар під час брифінгу назвав умови, за яких розведення сил буде скасовано. За його словами, сили ЗСУ повернуться на свої позиції у випадку, якщо бойовики порушать вимоги, на які вони погодилися. Серед зобов’язань сепаратистів: відсутність активних обстрілів і наступальних операцій, повідомляє СобКор.
"Коли ми побачимо, що будуть активні обстріли, коли ми побачимо, що зосереджуватимуться на цій ділянці війська противника, коли ми побачимо і будуть надані дані розвідки, що є загроза якогось захоплення цієї ділянки, тоді відповідно командир підрозділу, що знаходиться на цій ділянці за погодженням командира бригади, займає смугу оборони, приймають рішення, і займають знову оборону по певних рубежах і позиціях", - відмітив Богдан Бондар.
Богдан Бондар також відмітив, що розведення сил у районі Петрівського і Богданівки має зайняти три доби. Ще 25 діб витратять на розмінування вище названих територій.
Читайте також: Бойовики зірвали розведення сил у Петрівському
Після цього представники ОБСЕ будуть спостерігати за контрольованими і неконтрольованими ділянками у місці розведення.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие онлайн игры 2019 года Аренда недорогого жилья в Карпатах Кухонные столы из натурального дерева Большой выбор комплектов постельного белья Интернет-магазин качественных автозапчастей

Последние новости