Заробітчани перевели в Україну рекордну суму

28.10.2019 16:15 6

Заробітчани перевели в Україну рекордну суму

Минулого року ця сума склала близько 11 мільярдів долларів.
У Міністерстві економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства повідомили, які надходження у цьому році очікують від трудових мігрантів. За словами заступника голови міністерства Сергія Ніколайчука, мова йде про рекордні 12 мільярдів доларів, повідомляє СобКор.
Слід відзначити, минулого року це було близько 11 млрд доларів.
"Звичайно, це важлива частина нашого платіжного балансу. Йдеться про потік валюти, яка приходить у країну. Це понад 11 мільярдів доларів минулого року. І не виключено, що цьогоріч може бути близько 12 мільярдів", - повідомив Сергій Ніколайчук.
Сергій Ніколайчук також зазначив, що перекази від трудових мігрантів мають суттєвий вплив на обмінний курс. Вони також є серйозним джерелом валютних надходження в Україну.
«У майбутньому вже не очікуємо такого стрімкого зростання переказів від мігрантів», - додав чиновник.
Читайте також: Названі міста України, в яких виявили підвищене забруднення повітря
Нагадаємо, що обсяги переказів у валюті з-за меж України за січень - серпень 2019 року також зросли. Йдеться про зріст на 11,7% до 120,9 млрд грн. Тим часом обсяг переказів з-за кордону склав 2846 млн. Інформація стосується переказів фізичними особами.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные запчасти для ремонта телефонов Prestigio Где купить качественные серебряные ложки Недорогие художественные краски Продажа и установка систем видеонаблюдения «под ключ» Где купить качественные восточные системы Rainway из пластика

Последние новости