• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Безпліддя у жінок: медики розповіли, чому воно виникає

05.10.2019 22:15 6

Безпліддя у жінок: медики розповіли, чому воно виникає

Зарубіжний експерт Сара Джарвіс представила увазі 4 маловідомих ознаки можливого безпліддя у жінок.
Про це пише СобКор.
Однією з них є біль під час статевого акту.
За словами фахівця, більшість людей не знають, чи є у них реальні проблеми з зачаттям, поки не пройдуть відповідні обстеження.
При цьому безпліддя може бути первинним – без факту зачаття, і вторинним, коли вагітність була раніше. Одним з ключових знаків є наявність нерегулярного менструального циклу. Переривчаста кровотеча або кров’янисті виділення поза менструації також можуть бути причиною для занепокоєння. В кращому випадку мають місце гормональні порушення і збій в роботі щитовидної залози, що піддається лікуванню.
Наявність жорсткого волосся в непризначених для цього місцях може бути ознакою синдрому полікістозних яєчників. Це означає, що у жінки , котра страждає цим станом овуляція відсутня або спостерігається нерегулярність. Надмірна вага служить частою причиною даного явища. Врятувати становище в деяких випадках здатний прийом спеціальних препаратів.
Читайте також: Медики розповіли, чому українці мало живуть
Якщо жінка відчуває біль під час сексу, то висока ймовірність ендометріозу – це стан, при якому шматочки ендометрія – тканини, яка оточує матку, знаходяться поза нею. Поширені симптоми включають в себе надзвичайно болючі критичні дні, біль в нижній частині живота або таза, кровотеча між періодами.
Молочні виділення з грудей вказує на високий рівень пролактину, коли немає вагітності. Підвищений його рівень порушує процес вироблення статевих гормонів. Залежно від показника, жінки не можуть зачати, а овуляції стають нерегулярними. Не виключено наявність доброякісної пухлини, яка призводить до небажаного сплеску. Ну а в тому випадку, якщо дама відчуває припливи жару або раптове відчуття тепла в усьому тілі, то висока ймовірність ранньої менопаузи.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Технический паспорт на дом Белье и аксессуары для ролевых игр в Киеве Разновидность водостоков и их применение Все для маникюра здесь Поверхностный насос с оптимальными характеристиками

Последние новости