Безпліддя у жінок: медики розповіли, чому воно виникає

05.10.2019 22:15 6

Безпліддя у жінок: медики розповіли, чому воно виникає

Зарубіжний експерт Сара Джарвіс представила увазі 4 маловідомих ознаки можливого безпліддя у жінок.
Про це пише СобКор.
Однією з них є біль під час статевого акту.
За словами фахівця, більшість людей не знають, чи є у них реальні проблеми з зачаттям, поки не пройдуть відповідні обстеження.
При цьому безпліддя може бути первинним – без факту зачаття, і вторинним, коли вагітність була раніше. Одним з ключових знаків є наявність нерегулярного менструального циклу. Переривчаста кровотеча або кров’янисті виділення поза менструації також можуть бути причиною для занепокоєння. В кращому випадку мають місце гормональні порушення і збій в роботі щитовидної залози, що піддається лікуванню.
Наявність жорсткого волосся в непризначених для цього місцях може бути ознакою синдрому полікістозних яєчників. Це означає, що у жінки , котра страждає цим станом овуляція відсутня або спостерігається нерегулярність. Надмірна вага служить частою причиною даного явища. Врятувати становище в деяких випадках здатний прийом спеціальних препаратів.
Читайте також: Медики розповіли, чому українці мало живуть
Якщо жінка відчуває біль під час сексу, то висока ймовірність ендометріозу – це стан, при якому шматочки ендометрія – тканини, яка оточує матку, знаходяться поза нею. Поширені симптоми включають в себе надзвичайно болючі критичні дні, біль в нижній частині живота або таза, кровотеча між періодами.
Молочні виділення з грудей вказує на високий рівень пролактину, коли немає вагітності. Підвищений його рівень порушує процес вироблення статевих гормонів. Залежно від показника, жінки не можуть зачати, а овуляції стають нерегулярними. Не виключено наявність доброякісної пухлини, яка призводить до небажаного сплеску. Ну а в тому випадку, якщо дама відчуває припливи жару або раптове відчуття тепла в усьому тілі, то висока ймовірність ранньої менопаузи.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Дитячий столик для годування - навіщо і який він потрібен? Особенности финансовых связей на государственном уровне на примере Амельченко Василия Межкомнатные двери по выгодным ценам Играть на Casino Rox, чтобы отдыхать Ремонт техники Apple любой сложности

Последние новости