Сенцов опублікував фото, зроблене у в’язниці

15.09.2019 16:35 6

Сенцов опублікував фото, зроблене у в’язниці

Український режисер Олег Сенцов, якого протягом 5 років утримували в СІЗО та колонії РФ і який 7 вересня повернувся в Україну, оприлюднив фото, яке було зроблено в російській в'язниці.
Про це пише СобКор.
Світлину він розмістив на сторінці у Facebook.
«Постскриптум про банку. Ув'язненим не дозволяються ані телефони, ані інтернет. Хоча є такі в'язниці, де подібні заборонені предмети присутні. Але я в подібних місцях бував вкрай рідко, лише проїздом по етапу. В основному я сидів в максимально ізольованих, сумних закладах, де про подібні речі ніхто не думав. Знайшовши можливість зв'язку, я коротко зв'язувався з рідними, щоб дати знати, що я живий і куди мене везуть. Ця фотографія єдина, зроблена у в'язниці. Пощастило її зробити і переслати своїм. На ній переддень нового 2016 року», — зазначив Олег Сенцов у дописі.
Читайте також: Політв'язень Олег Сенцов дописав новий роман
На фото можна побачити пластикову банку с синьо-жовтим прапором України. Про неї Олег Сенцов розповідав у своїй промові на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) у Києві. Він зазначив, що ця банка була з ним протягом усього терміну ув'язнення, в ній зберігався чай. Але тепер у режисера є мета заповнити банку нагрудними знаками українських політв'язнів, які вони складуть туди після свого звільнення з російських в'язниць. Першим Сенцов поклав свій колишній нагрудний знак, отриманий у тюрмі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Профессиональные переводы на несколько десятков языков Лучший юрист по арбитражным делам в Москве Как защитить технику от скачков напряжения Pointloto — качественный азарт Всё для футбола: качественная одежда и обувь

Последние новости