Неочікувані маневри: як Nissan потролив автосалон

12.09.2019 3:31 6

Неочікувані маневри: як Nissan потролив автосалон

Марка «прогуляла» моторшоу і замість цього провела власний захід у селі.
Про це пише СобКор.
Європейський підрозділ Nissan випустив реліз про жартівливу презентацію нового Juke в глухому французькому селі Франкфорт, назва якого співзвучна з Франкфуртом, де в ці дні проходить найбільший міжнародний автосалон.
Стенд бренду, встановлений посеред поля, відвідало всього два десятки людей.
У Nissan назвали свій захід «Francfort Show 2019» і розіслали запрошення європейським клієнтам, пообіцявши фуршет та подарунки для перших 150 гостей.
Стенд, оформлений в стилі великих автомобільних виставок, встановили прямо посеред поля, будь-хто міг підійти й оглянути Juke нового покоління. Однак черг не спостерігалося – до Франкфорта заради презентації моделі приїхало всього 23 людини.
Читайте також: Nissan представила тизер нового концепт-кара 370Zki
Nissan Juke зі зміною покоління став легшим, ширшим, збільшився в розмірах, отримав розширений набір обладнання та новий мотор. Кросовер «перебрався» на платформу CMF-B, на якій побудовані європейські Renault Clio і Captur, а також обзавівся новим «обличчям», не втративши при цьому впізнаваності.
Неочікувані маневри: як Nissan потролив автосалон
В якості базового двигуна для Juke другого покоління пропонується 117-сильний трициліндровий турбомотор DIG-T об'ємом 1,0 літра в тандемі з шестиступінчастою «механікою» або семиступінчастим преселективним «роботом». Європейські продажі новинки стартують до кінця осені.
Крім Nissan цього року від участі у Франкфуртському автосалоні відмовилися Aston Martin, Ferrari, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Infiniti, Mazda, Mitsubishi, Rolls-Royce, Subaru, Suzuki, Toyota і Volvo.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Печать наклеек и этикеток в Киеве Авторазборка японских внедорожников и седанов марки Honda – найдутся все детали Радиаторы из стали Пастельные цвета в дизайне квартиры Доставка квітів Івано-Франківськ

Последние новости