Фанати Порошенка штурмували офіс ДБР: що відбувається

15.07.2019 19:25 6

Фанати Порошенка штурмували офіс ДБР: що відбувається

Дії активістів в Держбюро розслідувань вважають спробою вплинути на бюро через справи щодо Порошенка.
Про це пише СобКор.
Глава Держбюро розслідувань Роман Труба заявляє, що в будівлю відомства в понеділок, 15 липня, увірвалися прихильники партії колишнього президента Петра Порошенка Європейська солідарність. Як зазначено в заяві прес-служби ДБР, дії активістів там вважають спробою вплинути на справу стосовно Порошенка.
"Сьогодні під ДБР відбулася акція політичної сили, окремі учасники якої вийшли за межі правового поля: увірвалися в приміщення правоохоронного органу, прикриваючись депутатським мандатом; заблокували в'їзд і виїзд транспорту з ДБР; зірвали проведення зустрічі з європейськими міжнародними партнерами з розвитку і посиленню ДБР; вимагали від директора правоохоронного органу "термінових результатів розслідування", або взагалі його скасування ", - йдеться в повідомленні.
Читайте також: Тимошенко «відкопала» інформацію про хитрі схеми команди Порошенка
Відзначається, що серед учасників акції були люди в балаклавах, які принесли в приміщення ДБР вогнегасники. "Це - втручання в діяльність правоохоронного органу", - підкреслюють в ДБР.
Там нагадали одну зі справ, фігурантом якої є Порошенко, а саме: виробництво щодо перетину морського простору військовими кораблями України.
Труба також відкидає звинувачення "ЄС" в тому, що ДБР виконує вказівки глави Адміністрації президента при Вікторі Януковичі Андрія Портнова.
Глава ДБР розцінює дії прихильників Порошенко як політичний тиск.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Дом престарелых для самых близких Как наладить бизнес через интернет Распродажа спортивных костюмов Полезные продукты питания для детей Восхождение на вершину Эльбрус с настоящими профессионалами

Последние новости