У Борисполі двом ірландцям пояснили, чим закінчується «любов до ДНР»

21.06.2019 13:37 6

У Борисполі двом ірландцям пояснили, чим закінчується «любов до ДНР»

Держприкордонслужба заборонила в’їзд двом ірландцям, які прибули з Дубліна в аеропорт "Бориспіль" і мали при собі символіку РФ, георгіївські стрічки та вигукували "ДНР, вперед!".
Про це пише СобКор.
"Прикордонники ОКПП "Київ" з'ясували, що чоловіки прилетіли в Україну з туристичною метою. Один з них був у футболці з національною символікою країни-агресора. Він повідомив, що планує відвідати свою дівчину, громадянку України, проте з якою, як з'ясувалося, зворотного зв'язку у нього немає. Крім того, за словами іноземця стало відомо, що напередодні він перебував у Росії. Квитків на зворотний рейс іноземці не мали", - повідомляє в п'ятницю пресслужба Держприкордонслужби України.
Читайте також: Путін порівняв втрати Росії і ЄС від санкцій
Під час посадки літака ці пасажири дістали символіку РФ і георгіївські стрічки та викрикували слова: "ДНР, уперед!".
У багажі ірландців прикордонники виявили предмети, що мають пропагандистський і провокаційний характер, зокрема національну символіку РФ і георгіївські стрічки.
"Наразі громадян Ірландії через держаний кордон не пропущено та проставлено заборону в’їзду в Україну терміном на три роки", - заявили в прикордонній службі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Самый популярный портал по игре Minecraft Pocket Edition Где купить камеры? Где купить клавишные выключатели Новейшее игровое заведение онлайн Супер Слотс Частотный преобразователь

Последние новости