Трагедія МН17: Bellingcat назвала можливих злочинців

20.06.2019 9:16 6

Трагедія МН17: Bellingcat назвала можливих злочинців

Слідча група Bellingcat ідентифікувала 12 причетних до падіння літака над Донбасом у 2014 році.
Про це пише СобКор.
Серед причетних до катастрофи журналісти називають Ігоря Гіркіна ("Стрєлков"), який в 2014 році був одним з ключових ватажків бойовиків на Донбасі. Передбачається, що Гіркін знав про перекидання Бука і тісно співпрацював з відповідальними за його пересування на окупованій території.
Також вказується причетність російського генерала Сергія Дубинського ("Хмурий"), який просив доставити Бук для протидії українській авіації. Передбачається, що він координував пересування ракетного комплексу 17 червня в день катастрофи MH17, а також брав участь у зворотному перекиданні його на територію Росії.
Крім того, саме Дубинський розпорядився забезпечити охорону "Бука" на пусковій точці в районі Сніжного. Передбачається, що "Хмурий" зіграв ключову роль у вирішенні збити літак, прийнявши його за військове судно.
Також серед причетних:
1. Олег Юлдашевич Пулатов, позивні "Гюрза" і "Халіф" - колишній підполковник Збройних сил Росії. Він, ймовірно, був причетний до охорони установки "Бук" на місці пуску на південь від Сніжного.
2. Леонід Володимирович Харченко, позивний "Крот" - командир "розвідувального батальйону Крота" у "2-му відділі ГРУ ДНР". Він причетний до охорони установки Бук в районі місця пуску на південь від Сніжного. Можливо, він також координував транспортування Бука з Донецька до місця пуску і подальшу евакуацію "Бука" з місця пуску назад в Росію.
3. Едуард Машутович Гілазов, позивний "Рязань" - командир сепаратистів, який після збиття привіз члена екіпажу Бука, який відбився від колег, до свого командира Леоніда Харченка в Сніжному.
4. Олег Анатолійович Шарпов, позивний "Змій" - ідентифікований як сепаратист на ім'я Олег в перехопленій телефонній розмові з Леонідом "Кротом" Харченком від 13:09 17 липня 2014 р. У цій розмові Шарпов запитує Харченка, як дістатися до місця на південь від Сніжного, звідки "Бук" запустив ракету, що збила MH17.
5. Ігор Миколайович Безлер, позивний "Біс", посприяв помилковій ідентифікації MH17 як військового літака.
6. Сергій Сергійович Поваляєв, позивний "Боцман".
Читайте також: Катастрофа МН17: следствие настаивает на российском следе
7. Валерій Олександрович Стельмах, позивні "Найманець" і "Батя", ідентифікований як особа з позивним "Найманець", який повідомив про MH17 як військовий літак Безлера за кілька хвилин до збиття.
8. Ігор Іванович Українець, позивний "Мінер", ідентифікований як командир "групи Мінера", яку згадує Безлера в одному з перехоплених переговорів у зв'язку зі збитим MH17.
9. Олександр Сергійович Ходаковський, позивний "Скіф", напевно допоміг забезпечити транспортування установки Бук, яка прибула в Донецьк, оскільки, судячи з підслуховувань, його заступник Олександр Семенов допомагав координувати транспортування Бука по Донецьку.
10. Олександр Олександрович Семенов, прізвисько "(Сан) Санич" - допомагав забезпечити транспортування Бука в Донецьку.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Клуб с играми для настоящих чемпионов Современные строительные технологии Только качественные корма для ваших домашних любимцев Выучи испанский и пупутешествуй без проблем Приветливое обслуживание клиентов в ремонтно-строительной компании: stroyhouse.od.ua

Последние новости