Пообідали в ресторані: на Львівщині зафіксували масове отруєння

19.06.2019 0:55 6

Пообідали в ресторані: на Львівщині зафіксували масове отруєння

До Кам’янка-Бузької центральної районної лікарні з попереднім діагнозом “харчова токсикоінфекція” потрапили 17 осіб (з них 4 дитини).
Про це пише СобКор.
Усі вони харчувались у ресторані “Озон” у м. Кам’янка-Бузька. Проводиться комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів.
Читайте також: Масове отруєння на Львівщині: семеро людей в лікарні
Нагадаємо, у Львові виявили масові порушення у ресторані.
Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я виявив стафілокок і кишкову паличку в ресторані “Червона рута” у Львові, після святкування весілля в якому госпіталізовано 47 осіб.
«Лабораторні дослідження вже виписуються, і дуже багато є відхилень: брудний посуд, у всіх кулінарних виробах виявлені хвороботворні бактерії: стафілокок, кишкова паличка», – заявила завідувачка Львівського міського відділу Львівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я Галина Михальчук.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Центр пластической хирургии “GRACE” поможет исполнить вашу мечту Как украсить мебель Выкуп любых автомобилей, в том числе и после ДТП Лучший магазин для спортсменов Чем аренда квартиры посуточно в Черкассах интереснее для клиента, нежели номер в гостинице?

Последние новости