Медики назвали продукти, які підсилюють неприємний запах тіла

09.06.2019 0:05 8

Медики назвали продукти, які підсилюють неприємний запах тіла

Ми всі можемо стати жертвами неприємного запаху в різних обставинах.
Про це пише СобКор.
Поганий запах тіла відбувається через хімічний дисбаланс в організмі, який зазвичай викликається деякими ліками, а також бактеріями.
Організм виводить токсини через піт. В результаті погане харчування може значно посилювати запах, який виділяє наше тіло. А деякі продукти можуть зробити запах більш інтенсивним і це ознака того, що у організму є серйозні проблеми.
Кава і алкоголь
Постійне вживання кофеїну та алкоголю має прямий вплив на хімічний склад організму. В результаті з організму виділяється через піт з дуже сильним запахом, який триває довгий час.
Алкоголь дуже швидко потрапляє в кровотік, прискорюючи швидкість і кількість поту з неприємним запахом.
Читайте також: Медики назвали основні причини серцевого нападу
Червоне м’ясо
М’ясо зазвичай перетравлюється довше, ніж овочі, і, як правило, застоюється в травному тракті. В результаті викликаючи його розкладання з утворенням неприємних запахів, які виділяються у вигляді сильних запахів поту.
Цукор
Надмірне вживання цукру може змінити кислотність організму, а також підвищення температури. В результаті це призводить до надмірного потовиділення з неприємним запахом. Бактерії, які викликають неприємний запах, є любителями солодких страв.
Молочні продукти
Молочні продукти містять велику кількість білків, які допомагають руйнувати бактерії в шлунку і згодом утворюють сірководень.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лазерная резка металла в Украине Как определиться с выбором древесного материала Красивые потолочные светильники Характеристики и преимущества видеодомофона Commax cdv-35a Медицинское оборудование для клиник

Последние новости