Христина Соловій презентувала новий кліп. Відео

18.05.2019 22:47 6

Христина Соловій презентувала новий кліп. Відео

Українська співачка Христина Соловій презентувала кліп на пісню “Про весну” з альбому “Любий друг”.
Про це пише СобКор.
Зйомки кліпу проходили на території архіву-музею літератури і мистецтва України, де жили і творили українські літератори, композитори та художники.
В одному з будинків Андрій Малишко написав “Пісню про рушник”, текст якої зараз є однією з найвідоміших українських пісень.
Читайте також: «Циклони»: «Тік» презентував новий кліп
“Стиль інтер’єру кімнат і атмосфера періоду літературного соцреалізму нагадують мені бабусин будинок у Дрогобичі. Старенька радіола, гіпсові бюсти Тараса Шевченка і Лесі Українки, смарагдовий п’ятдесятитомник Івана Франка і друкарська машинка, а за вікном – весняні сади з квітучими плодовими деревами. Багато з цих предметів люди мого покоління пам‘ятають з дитинства. Мені б хотілось, аби вони зазирнули до кімнат своєї пам’яті і пригадали ці картини, відчули атмосферу того часу. Музей Ванди Василевської ніби переніс мене на 20 років назад. У дитинстві саме бабуся навчила мене веснянок і гаївок. Одна із яких – Подоляночка, що відтворюється у відео”, – розповіла Христина Соловій про кліп.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественная печать полиграфической продукции Выбор и поиск барбершопов в Запорожье Широкий ассортимент профессиональных масок для волос Покрывало на кровать из натурального материала Скважинные насосы для водоснабжения в доме

Последние новости