Смешко висловився про поразку Порошенка

13.05.2019 6:55 6

Смешко висловився про поразку Порошенка

Екс-голова СБУ Ігор Смешко висловився, що поразка президента Петра Порошенка на виборах голови держави навесні 2019 року є наслідком особливостей його особистості.
Про це пише СобКор.
«Фактично те, що сталося – крах його кар’єри як президента – це віддзеркалює те, що в нього сидить всередині: самозакоханість, самовпевненість і бажання підібрати особисто відданих і керованих людей замість професіоналів. Це виливається в отакі катастрофи для держави і для нього», – заявив Смешко, голова всеукраїнської громадської організації Сила і честь та однойменної партії.
На думку колишнього очільника СБУ, неможливо «підбирати особисто відданих, а вимагати від них як від професіоналів».
Так він відповів на запитання про те, яким може бути майбутнє Порошенка.
Читайте також: Тимошенко «відкопала» інформацію про хитрі схеми команди Порошенка
«Я не астролог, але я до певної міри знаю портрет діючого президента. Він для мене не був загадкою і в ті часи, коли я керував розвідувальними органами нашої держави. І я жодних ілюзій стосовно нього не мав і раніше», – зазначив Смешко, нагадавши про Порошенка як про члена команди Ющенка, який «проявив себе і після першого Майдану».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как создать интернет-магазин? Надежная кабельно-проводниковая продукция от «Golden-Cabel» Рестораны Одессы можно смотреть и выбирать в бесплатном приложении Ландшафтный дизайн занимает важное место в фасаде дома Гранитные памятники в Киеве

Последние новости