Надлишок вітамінів: медики розповіли, як цьому зарадити

26.04.2019 14:07 7

Надлишок вітамінів: медики розповіли, як цьому зарадити

Медики розповіли про небезпеку надлишку конкретних речовин в організмі і тих хворобах, що вони провокують.
Про це пише СобКор.
Фахівці відзначають, що нині в усьому світі існує мода на регулярне вживання різних вітамінів, причому без консультації з лікарями. Такий підхід вкрай небезпечний для всього організму, але мало хто про це знає. Надлишок вітаміну E здатний збільшити шанс інсульту, а також провокує розвиток раку простати у чоловіків.
Його медики рекомендують отримувати з натуральних продуктів: горіхів, насіння і зелених овочів. У помірних кількостях вітамін D корисний для всієї серцево-судинної системи, але при надмірному вживанні загрожує вплинути на ритм биття серця, розвиток раку шкіри і хвороб нирок.
Читайте також: Медики розповіли, коли дитині можна давати оселедець
Існують і інші захворювання, чий ризик підвищується в таких ситуаціях – це атеросклероз, утворення каменів у різних органах організму, а також регулярні головні болі.+ Надлишок вітаміну B6 здатний спровокувати цілий «букет» проблем.
Невелика частина з них: акне, алергія, печія, нудота, сонливість, поколювання шкіри, втрата апетиту, зниження м’язового тонусу. Улюблений багатьма вітамін C виявився не менш небезпечним. Він призводить до порушення обміну речовин у всьому організмі, що провокує розвиток різних захворювань

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Якісний завод по виробництву молока Механические швейцарские наручные часы Самые надежные виброплиты Стоматологические клиники в Киеве по соседству Клуб с играми для настоящих чемпионов

Последние новости