«Рубільніком» по воді писано: Зеленський назвав російських артистів політиками

18.04.2019 18:06 6

«Рубільніком» по воді писано: Зеленський назвав російських артистів політиками

Кандидат у президенти України, шоумен і засновник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський висловився про заборону на в'їзд російських зірок на територію України.
Про це пише СобКор.
«Артистів же теж треба ділити. Я розумію, чому спочатку заборонили в'їзд. Тому що була інформаційна війна, дуже складна, однозначно. І деякі російські артисти перетворилися з артистів — взяти того ж Пореченкова і Охлобистіна — на політиків. Більше того, поїхали на Донбас, стріляли по наших пацанах. Це катастрофа. Ці люди вже не артисти. Їм, звісно, не повинен бути дозволений в'їзд в Україну", — наголосив Зеленський в інтерв’ю для видання РБК Україна.
Кандидат у президенти акцентував увагу на тому, що в не всі російські зірки підтримують політику Кремля, в такому випадку не можна забороняти їм їздити в Україну і давати тут концерти.
Читайте також: Зеленський розповів, коли оприлюднить передвиборчу програму
«Інформаційна війна триває. Зараз просто зовсім інший етап. Я вважаю, що до цього питання треба підходити вибірково. Якщо ми з вами беремо Макаревича... І кожній такій людині, як Макаревич, соромно за те, що робить Кремль. Розумієте? Ну як ми можемо забороняти таким хлопцям в'їзд? Або Лія Ахеджакова? Талановита актриса. Їм дуже складно», - сказав Зеленський.
Зеленський вважає, що до тих артистів, які відкрито називають Кремль і Росію агресорами, а також виступають проти анексії Криму та бойових дій на Донбасі, треба в Україні бути максимально відкритими.
"Для мене вони сьогодні великі українці, я їх такими вважаю. Тому — вибірково, список повинен бути вибірковим. До всього в житті, ви ж знаєте, треба підходити вибірково", — резюмував він.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Ремонт гидравлики спецтехники и токарная обработка металла Большой выбор комплектов постельного белья Покупка и перепланировка квартиры Качественные копии часов известного бренда Emporio Armani Металлические шкафчики для раздевалок

Последние новости