Вчені розвіяли популярні міфи про сон

16.04.2019 17:35 6

Вчені розвіяли популярні міфи про сон

Американські вчені в рамках свого нового дослідження проаналізували понад 8 тис. веб-сайтів, виділили найпоширеніші міфи про сни і розвіяли найнебезпечніші з них.
Про це пише СобКор.
Дослідження вчені Нью-Йоркського університету опублікували в Sleep Health.
Серед поширених міфів називають дефіцит сну. Так, існує думка, що сон тривалістю до п’яти годин є цілком здоровим.
Однак, згідно з науковими даними, дефіцит сну становить величезну небезпеку для людини. За словами вчених, необхідно спати не менше семи годин. Дефіцит сну шкодить серцю, загрожує ожирінням і може привести до невротичних захворювань.
Поняття про те, що хропіння необхідно лікувати як симптом, також небезпечне. Медики стверджують, що за гучним недоліком можуть ховатися небезпечні захворювання серця або інших органів.
Читайте також: Міфи про аборт: що потрібно знати
Ще одним поширеним міфів є розслаблення алкоголем перед сном. Деякі люди стверджують, що келих вина благотворно впливає на їхній сон і допомагає зняти напругу.
Алкоголь заважає організму людини переходити в стадію глибокого сну, який дуже важливий для правильного функціонування системи.
Недолік сну або неякісний сон можуть привести до зупинки серця, ожиріння і виникнення діабету. Сон за графіком важливий елемент здоров’я людини, однак, в разі професій зі змінним графіком головну роль грає вже кількість і якість сну.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Обучение за рубежом теперь доступно и для украинцев Ковані перила – це завжди родзинка у вашому будинку Крепкий и здоровый сон – это возможно! Оригинальная спортивная одежда от мировых брендов За приключениями в Австралию

Последние новости