Медики назвали хвороби, які виникають через молоко

24.03.2019 17:27 0

Медики назвали хвороби, які виникають через молоко

Терапевти перерахували проблеми зі здоров’ям, які провокує регулярне вживання молока.
Про це пише СобКор.
За словами лікарів, молоко сприяє більшій крихкості кісткової тканини і посилює схильність до остеопорозу. Не потрібно сприймати молоко як незамінне джерело кальцію, кажуть фахівці. Вони радять шукати цей мінерал в інших продуктах, перш за все рослинного походження.
Крім того, вчені стверджують, що лактоза в молоці служить харчуванням у випадках виникнення пухлин яєчників, і тому жінкам краще не захоплюватися його вживанням. Ще молоко має здатність активізувати зростання жирових клітин – в ньому занадто багато жирних кислот Омега-6.
Читайте також: Лікарі назвали напій, який бажано пити щодня
У деяких людей питво молока через дії білка, який міститься в ньому згубно позначається на роботі нирок. У тих випадках, коли організм не дуже добре перетравлює тваринний білок, молоко може привести до розмноження жирових бляшок, що загрожує захворюваністю на рак товстої кишки.
Крім цього, людям часто властива алергія на білок молока. Сире молоко може спровокувати захворювання на туберкульоз і сибірську виразку через попадання бактерій.
Деякі наукові дослідження показали, що чим більше людина п’є коров’яче молоко в дитячому віці, тим вище ризик захворіти діабетом у дорослому житті.
Варто зазначити, що молоко провокує проблеми в роботі кишківника і здатне стати причиною запорів.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Профессиональные переводы на несколько десятков языков Оригинальные развлечения с огоньком в виртуальном мире Большой выбор крепежных материалов по доступной цене Металлические шкафчики для раздевалок Українські вишиванки: поради з вибору від ukrglamour.com.ua

Последние новости