Актрису «Гри престолів» двічі прооперували

22.03.2019 21:06 0

Актрису «Гри престолів» двічі прооперували

Британська акторка, зірка серіалу «Гра престолів» Емілія Кларк вперше розповіла про проблеми зі здоров'ям.
Про це пише СобКор.
З’ясувалося, що під час роботи у серіалі вона перенесла дві серйозні операції на мозку. Вперше це сталося 2011 року, коли був виявлений крововилив, аневризму, тип інсульту, що загрожує життю.
«Пам'ятаю, мені сказали, що я повинна підписати дозвіл на операцію. Операція на мозку? Я була в середині свого дуже зайнятого життя — у мене не було часу на операцію на мозку! Але врешті-решт я заспокоїлася і підписала, а потім втратила свідомість. Наступні три години хірурги займалися відновленням мого мозку. Це буде не остання і не найгірша операція. Мені було двадцять чотири роки», — вперше розповіла Кларк.
Читайте також: Герої «Гри престолів» стали окрасою Entertainment Weekly
За місяць Кларк виписали з лікарні, проте медики попередили, що з іншого боку мозку у неї є ще одна аневризма. 2013 року хвороба прогресувала, тож знадобилася ще одна невідкладна операція.
Після всього перенесеного Емілія Кларк вирішила зайнятися благодійністю.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги в сфере грузоперевозок Прочные, удобные и стильные стулья Сайт, на котором знают толк в аккумуляторах Кухонные мойки из нержавейки и гранита от производителя «Тека» Достоинства и недостатки квартир в Голосеевском районе Киева

Последние новости