Жінка з кулею у вусі проходила 11 років

08.02.2019 11:28 1

Жінка з кулею у вусі проходила 11 років

28-річна мешканка Великої Британії на ім'я Джейд Харріс прожила 11 років з кулею у вусі.
Про це пише СобКор.
Жінка постійно скаржилася на поганий слух і понад десять років дивилася телевізор зі звуком на повну потужність. Також часто перепитувала фрази знайомих. "Я навіть розмовляла досить голосно, оскільки не чула саму себе", – зізналася вона.
У липні 2018 року Харріс опинилася в лікарні: в її праве вухо потрапила вода. Медики додатково перевірили і ліве вухо дівчини – рекомендували їй пройти процедуру з очищення вушних каналів від сірки. На прийомі лікар повторно оглянула вухо і зробила висновок, що всередині застряг якийсь предмет. За допомогою спеціального обладнання медикам вдалося його витягти. Як виявилося, це пластикова куля.
Читайте також: Вчені знайшли тест на вагітність, якому більше 3000 років
"Як тільки вона випала, я відчула себе набагато краще, і мій слух моментально покращився. Мій голос звучав по-іншому, а ще було дуже незвично відчувати потоки вітру", — розповіла британка.
Коли жінка побачила пластикову кульку, вона згадала, як вона потрапила до неї в організм: "Років 11 тому я запросила до себе в гості друзів, ми бігали по хаті з іграшковими пістолетами і стріляли в різні боки. Як мені тоді здалося, одна з куль відскочила від склянки, долетіла до мого вуха і потім впала на підлогу".
За словами Харріс, її пронизав гострий біль, але все відбувалося так швидко, що вона навіть не усвідомила, як куля залетіла у вухо. Але зараз все гаразд і її слух остаточно відновився.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

TicketsBox розповів про наймузичніший фестиваль цього літа –– UPark Festival Лучшие мини-печи 2017 года Интернет-магазин туристического снаряжения Создай свою империю победителей Займы денег через интернет

Последние новости